Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że @Ddan wybaczy mi podczepienie się pod jego autorski tag.

Bloomberg opublikował artykuł nt wycieczki Trumpa do Moskwy w 2013 roku. Na podstawie wpisów w mediach społecznościowych oraz informacji lotniczych dziennikarze ustalili, że przyszły prezydent USA spędził tam więcej czasu niż dziś Trump utrzymuje. Trump z jakiegoś powodu uporczywie kłamie, że w Moskwie w ogóle nie nocował. W ocenie obserwatorów zwiększa to szanse, że Trump coś tam narozrabiał w Moskwie i Rosja posiada jakieś kompromaty.

https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2018-04-23/flight-records-illuminate-mystery-of-trump-s-moscow-nights?__twitter_impression=true

#stupidwatergate #usa
  • 11
@The_Orz: Czuj się pod tagiem jak u siebie w domu :)

@Aeny: To nie do końca tak.

Raport Steela został wykonany przez firmę Fusion GPS. Została ona wynajęta w 2015 przez miliardera i Republikanina Paula Singera, by znalazła możliwe brudy na kandydatów nominowanych przez Republikanów (w tym Trumpa). W maju 2016 płatności zostały wstrzymane [1]. Szybko znaleźli się jednak nowi fundatorzy – kampania prezydencka Hillary Clinton i Krajowy Komitet
@Ddan: nie napisałem tylko i wyłącznie że przez demokratów, ba nie ma o tym ani słowa, co nie zmienia faktu że to

. Szybko znaleźli się jednak nowi fundatorzy – kampania prezydencka Hillary Clinton i Krajowy Komitet Partii Demokratycznej (DNC)


Sprawia że jest gówno warty, nie wspominając już o fakcie że gdyby jakiś miliarder miał taką perełkę to raczej by ją wykorzystał do nacisków i lobbowania na swoja korzyść, zamiast wstrzymywać
@Aeny: Może niejasno napisałem. Chodziło mi o to, że raport Steela był na początku opłacany przez Republikanina i pod koniec przez Simpsona (nie mam informacji o jego przynależności politycznej - prawdopodobnie jest bezpartyjny). Równie dobrze można napisać, że był opłacany przez Republikanów. Jeśli według swoich standardów uważasz, że jest nieobiektywny, dlatego że Demokraci także go finansowali przez jakiś czas to ok. Let's agree to disagree.

Co do podróży, to rozumiem, że
że jest nieobiektywny, dlatego że Demokraci także go finansowali przez jakiś czas to ok. Let's agree to disagree.


@Ddan: i tu pytanie co komu dostarczyli, i czemu ci przestali opłacać etc

aczkolwiek należałoby oczekiwać więcej od człowieka, który w jego własnych słowach ma "jedną z najlepszych pamięci w historii"


odnosisz mylne wrażenie że go lubię, dla mnie to zwykły populista którego jedyną zaletą są fajne memy oraz fakt że o zagładzie