Wpis z mikrobloga

https://www.tvn24.pl/kawa-na-lawe,59,m/kawa-na-lawe-politycy-o-daninie-solidarnosciowej,831485.html

Oglądałem w ostatnią niedziele "Kawa na ławę" i zszokowało mnie podejście Cymańskiego do ludzi bogatych. Ilość pogardy i jadu jaka wylewa mu się z ust jest po straszna. (Właściwy fragment od 29:50)

Rynek dóbr luksusowych rośnie w tempie zatrważającym


No w #!$%@? zatrważające jest to że Polacy się bogacą. Luksus to #!$%@? grzech polaczku i masz #!$%@?ć za 3 tysie i czekać aż może Ci szanowny Pan Morawiecki skapnie jakimś dodatkiem bo inaczej będziesz #!$%@? złodziejem.
Niech mi żadna #neuropa nie pisze że PiS to jest jakaś prawica. Granice te są teraz tak rozmyte że wszystko się teraz zlewa a fakt że PiS ma krzyż na piersi nie zmienia tego że wprowadza socjalizm na kształt waszego kochanego Karla . Gdyby nie to, przyjęlibyście ich jak swoich.
#polityka #4konserwy #bekazpisu
  • 5
  • Odpowiedz
@ponuras: Najlepsze jest to, że Cymański mówi o ultrabogaczach, którzy kupują mieszkania za 100 000/za metr2 (chyba w ogóle nie ma takich mieszkań w Polsce, ale co mu tam) a Morawiecki mówi, że podniesie podatki zarabiających ponad 6 000 złotych na rękę.
  • Odpowiedz
@ponuras: A Cymański i Morawiecki to pewnie tacy komunistyczni asceci. xD Przypomina to nawiedzone tyrady Lenina o kapitalistach, który sam potem woził tyłek w jednym ze swoich rolls royce'ów, kupionych prosto z angielskiej burżujskiej fabryki albo zabranych carowi Mikołajowi.
  • Odpowiedz
@ponuras: Przecież Cymański to jest taki #!$%@? biedak, że nie dziwota że mu gul skacze. Czytałem kiedyś o nim artykuł, w którym koledzy z PiSu się z niego śmieją, że ona ma w #!$%@? długów i polityka to dla niego wybawienie, bo z piątką dzieci nie dawał rady. Dlatego był kadencję w Europarlamencie, a zamiast latać samolotem jak człowiek to w kilku brali kasę na samolot i starą Octavią #!$%@? do
  • Odpowiedz
  • 6
@ponuras PiS jest prawica wybrana przez ludzi o prawicowych poglądach. Jest to rak toczący polska prawicę. Rak socjalizmu. Bo prawicowec może być socjalista.
  • Odpowiedz