Wpis z mikrobloga

Zaczynam tworzyć swój tag #cyalespanol w którym będę sobie zapisywał swoje postępy w drodze do marzenia jakim jest wakacyjna praca jako progamista w hiszpanii w 2019r. XD. Ale to jeszcze nie wszystko, chcę też zarobić na żółtego mustanga w cabrio, żeby sobie nim śmigać między palmami na plaży XD.

Wszystko zaczynam praktycznie od zera:
- Hiszpański prawie 0, aktualnie uczę się tylko z duolingo. W tym momencie mam 3336 XP, 41 crowns, ale pod koniec drzewka zacznę naukę z innych źródeł.
- Programowanie java, kompletne 0. Będę się uczył z mooc.fi, i książek "Head first java", a pozniej sławnego "Thinking in java"
- Hajs na mustanga, -1000 pln, mam tylko długi XD, od ponad tygodnia pracuje na magazynie i będę tam pracował pewnie do ok. końcówki czerwca, czyli wtedy kiedy mam zamiar skończyć prawo jazdy na C+E (w tym tyg. zdaję już teorię na C)
- A do tego chce poprawić swój wygląd, bo teraz jestem takim skinny fatem 75kg 178 cm.

Będę wrzucał sobie tutaj cotygodniowe aktualizacje niedziela wieczorem/poniedziałek
- Z hiszpańskiego będzie to ilość expa wbitego w duolingo w tym tyg (jedyna rzecz którą dam radę zmierzyć)
- Z programowania ile zrobiłem z kursu, i ile stron książek przerobiłem (spokojnie, będę to robił tak aby zrozumieć, nie na szybkość
- Z hajsem na mustanga to będą raczej rzadsze aktualizacje XD
- No i tutaj będę wrzucał tygodniowe podsumowanie z fitatu, to czy byłem na siłce (poki co nie chodze bo mnie nie stac XD) i aktualną wagę

Nie wrzucam innych tagów, żeby nic nie zaśmiecać, jeśli po miesiącu będę ze wszystkim choć trochę do przodu to może otaguję, narazie mam nadzieję, że nikt tego nie zauważy XD.

Pobierz c.....l - Zaczynam tworzyć swój tag #cyalespanol w którym będę sobie zapisywał swoje ...
źródło: comment_DJPFeZLwcSt3LVhRIcDBBuxEXbU5uRwp.jpg
  • 8