Wpis z mikrobloga

  • 18
@DynPydro całe szczęście że od dawna koleś leży na czarnej i nie daję się złapać na takie rzeczy. Mi by #!$%@? było wstyd. Udawać kreatywnego i zabawnego za pomocą kopiowanych postów. To tak samo jak jeden ziomek z towarzystwa chce udawać fajnego i zabawnego a opowiada nie swoje historie jako swoje dla poklasku. Żenada w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano Gdybyś napisał że to komentarz z YT to nikt by się nie czepiał a tak to każdy myślał że to twoje osobiste przeżycie i opinia. Trochę uczciwości i szczerości w necie też się przydaje ( )
  • Odpowiedz
  • 11
@WuDwaKa @MarianoaItaliano ale jest zasadnicza różnica w skopiowaniu pasty czy innego tekstu gdzie wiadomo, że autorem jest kto inny, a skopiowanie przemyśleń które brzmią jak wlasne. Jeśli nie widzicie różnicy to jesteście bucami xD, którzy tylko kreują się dla plusów
  • Odpowiedz
  • 20
@MarianoaItaliano trochę #!$%@? stary, bo przy obrazku od razu każdy wie, że to znalezione (chyba że jest oznaczone, że praca własna), a przy tekstach jest na odwrót. Zakładasz, że to własne przemyślenie, chyba że jest tag świadczący inaczej. Przyznajmniej ja tak zawsze to odczytuje i byłem pewien, że to Ty napisałeś. Moim zdaniem słabe zagranie, a wystarczyło napisać "o jakie złoto znalazłem w komentarzu".
  • Odpowiedz