Wpis z mikrobloga

Elo przegrywy. XD Robię wpis kontrolny moich szalonych planów i mam też do was małe pytania ale to zaraz.
Planuje w tym roku jechać do Kasiny na tydzień (lub chociaż na kilka dni, może ze 4) i mój plan jest taki że wsiadam w pociąg do Krakowa i potem z Krakowa głównego wsiadam na rower i tyram 54km do Kasiny. Na zjazdówce. XD
Wiem że to brzmi niedorzecznie i dupa mi odpadnie ale #!$%@?, raz się żyje. I tutaj moje pytania:
1. Jaki plecak kupić, który pomieści mi majtasy, skarpety i kilka koszulek na zmianę, ochraniacze i parę narzędzi z dętkami? Będzie do tego wygodny i niezbyt drogi? Tak do 250 zł maks.
2. Jaki uchwyt na telefon kupić? Też jakiś nieprzesadnie drogi ale też aby telefon nie wypadł podczas wskakiwania pod krawężnik.
3. Czy jest możliwość ogarnięcia nachylenia terenu na mapach aby zrobić sobie trasę "z górki"? he he ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Jak wygląda przewóz roweru w pociągu? Mogę siedzieć przy nim i mieć na niego oko cały czas czy to osobny wagon na nie jest? Zabezpiecza się go jakoś, przypina czy coś? Polecicie jakiegoś u-locka do takich spraw?
5. Wybrałby się ktoś w taką podróż? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Planuje jechać jakoś na koniec sierpnia jak w zeszłym roku, jakoś ostatni tydzień miesiąca. Albo chciałby tylko potowarzyszyć na przeprawie rowerowej Kraków-Kasina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rower #downhill #krakow #kasina #bikepark #rowerowypepe
  • 12
@RVRE_PEPE: 35 litrów, większe będą ci przeszkadzały. W Decathlonie na 100% znajdziesz coś co ci podpasuje w tej cenie. Co do uchwytu ... to nie ma szans na to odpowiedzieć, bo nie napisałeś jaki masz telefon. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do jazdy do Kasiny z Krakowa to będziesz miał cały czas pod górkę z niewielkimi wyjątkami. Dopiero w Kasinie jest większy zjazd z góry. Co do
hmm pod górkę ciągle. Ciekawe jak stromo i jak pogoda dopisze. Oby za dużego wiatru w oczy nie było.


@RVRE_PEPE: nie wiem którędy chcesz jechać - ja robiłem tą trasę na bieda-mtb jakieś 3 lata temu trasa na Wieliczkę-Dziekanowice-Dobczyce-Szczyrzyc i powiem tylko tyle że jedzie się o wiele lepiej niż by to wynikało z mapy :) w zasadzie jest tylko jedna turbo góra przy Wieliczce

Wycieczkę bardzo polecam