Wpis z mikrobloga

Może ktoś tu coś mi doradzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam kamerke IP Dahua IPC-C15P i wszystko fajnie tylko jak chcę podejrzeć w pracy na telefonie co robi mój pies w domu to pokazuje mi przesył tego obrazu zazwyczaj okolo 75 KB/s po czym po kilku sekundach jest 0 KB/s i obraz się zatrzymuje i w aplikacji 'Lechange' od Dahua wyświetla 'połączenie nieudane'. Ktoś wie co może być nie tak? Dodam że internet w domu mam raczej szybki, bodajże (do) 100 mega z UPC.

#monitoring #dahua #siecikomputerowe
kaeres - Może ktoś tu coś mi doradzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam kamerke IP Dahua IPC-C15P i wsz...

źródło: comment_SYG8Ut6IP9mMSlPaLqCvCv2omUJV3btA.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Dodam że internet w domu mam raczej szybki, bodajże (do) 100 mega z UPC.


@FHA96: W tym przypadku liczy się wysył, a nie dosył do klienta.

Konfigurowałaś router? Przekierowałaś odpowiednie porty?

Posiadasz publiczny adres IP?
  • Odpowiedz
  • 0
@kaeres znając życie to kamerka działająca w oparciu o jakąś Chińska chmurę. Obraz idzie na chiński serwer i stamtąd go ściągasz. Wygodne bo nie trzeba przekierować portów, ale jak chmurka wolno działa to masz taki efekt. Dodatkowo nie masz pojęcia kto jeszcze ma dostęp do obrazu z tej kamery.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaeres ale to tylko w przypadku kiedy nagrywalabys obraz z kamery do chmury. Nie dotyczy to podglądu. Na bank leci przez chmurę, skoro nie przekierowywalas żadnych portów. Chińczyk sam sobie już nagrywa :)
  • Odpowiedz
@kaeres: mam u siebie C46 i C15. Paru klientom też założyłem. Spróbuj aplikacji gmdss (android) lub idmss (apple). Do kamery można dostać się przez chmure dahuy (p2p) albo przekierowując porty. Zapis na kartę sd albo rejestrator Dahua/BCS.
  • Odpowiedz