Wpis z mikrobloga

Hej,

Pytanie o stan na securze (sam gram na celescie) - macie cos takiego jak dominando gildie ktora np. zabrania wstepu na duzego rosha? rozwazam przez nich zmiane serwera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potrafi taki 700+ biegac za czlowiekiem pol dnia i wybijac wszystkie potworki
jakby co 200+ ED
#tibia #secura
  • 31
@pieczarrek: niemożliwe, żeby pilnowali 24/7, siłą rzeczy gość w końcu się znudzi - zamiast wbijać poziomy i grać, biega za kimś innym, mi by się nie chciało. Chociaż... jakby mi jakaś gildia tak zrobiła, to jednak poświęciłbym te kilkanaście godzin życia żeby im popsuć wszystko, co tylko da się popsuć, łącznie z eventami.
@lpknnp: nigdy się z tym nie spotkałem, ale fakt, że nie wszedłem jeszcze na wyższy poziom autyzmu (czytaj nie wbiłem do top100). Serio istnieją ludzie, którzy grają w to tylko po to, żeby... biegać za kimś innym?
@lpknnp: siłą rzeczy to MUSI się błyskawicznie nudzić, chyba że mają naprawdę wysoki poziom autyzmu. Normalnie na pvp zbiera się kilka osób, zabijają w 2 minuty i po zawodach, zabity ma ileś godzin gry w plecy. Na non-pvp to musi trwać godzinami, żeby dało jakikolwiek wynik i głównie to ci przeszkadzający mają czas w plecy. Jeśli jeszcze na dodatek chcą "śledzić" więcej niż 1 gracza, to cała gildia musi nic innego
@tomtom666: przewalone jest strasznie szczerze mowiac, nie da sie wejsc na rosha bo nawet jak Ty jestes odwazny to nie znajdziesz ludzi to party. dominando - jest ich w gildii 80, zwykle online kolo 30-40 NON STOP i chyba zajmuja sie tylko tym
@lpknnp: kiedyś naprawdę wysoki, teraz przeskok z 200+ na 400+ to ile, 300 godzin?

@pieczarrek: mogę tylko o Harmonii powiedzieć, że nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, ale dopiero wróciłem do gry po dłuuuuuuuuugiej przerwie i jeszcze nie doszedłem do tych nowych expowisk.
@Haradrim: Podobno i tak jest w miare spoko u nas bo zamkniety jest tylko duzy rosh (swietne zarobki)
slyszalem ze na harmonii i guardii zamkniete jest tez prison (swietny exp) stad to pytanie do #secura bo tam stanu nie jestem pewien