Wpis z mikrobloga

#hearthstone
Szukam porady mircy - co z tego nadaje się do spalenia? Moje priorority klas - Druid, Palladyn > Warlock, Łowca >> (podwójny, czyli nie gram tymi klasami prawie w ogóle) Łotr, Warrior >>>>>>> Priest.
Wilda grać nie planuję (brak czasu), ale podoba mi się deck na Jade Golemach i może tylko dla niego będę go w dalekiej przyszłości grał.
Legendy - Zgnilec (ten do warriora co przyzywa legendy), Grommasz, Legendarna broń warriora, legendarna broń szamana, Alakir, Aviana (ta nowa) i z Wilda mam Kustosza i Medivha.
Epiki - 2x Opiekun Smoków, 2x Ten elemental co zamienia atak i zdrowie, 1x Nerubiański Odczyniacz, 1x Łuk Gladiatora, 2x Ice block (złoty), 2x Molten Giant, 1x No dajesz!.
Tyle, dzięki za porady co z tym zrobić.
  • 11
@mateusz-bylinski: Nie słuchaj raka wyżej. Nie pyłuj legendarnych kart jeśli będziesz otwierał paczki z danego dodatku. Jeśli spyłujesz to jest szansa, że ci znowu wyleci z paczki. Jak nie grasz wilda to pyłuj wszystko w wilda.
@Mleko_O: po pierwsze chodzi mi o to, że wyzywa każdego od raka.. a po drugie co w tym dobrego? gość pytał co spyłować, a nie czy pyłowanie się opłaca ¯(ツ)/¯ ponadto co złego w pyłowaniu jest? nie masz kart to jednak musisz wybrać między kupowaniem paczek, a spyłowaniem czegoś.