Wpis z mikrobloga

@somiserem: oooo wychodzi na to, że znów zapoczątkowałem jakąś modę, bo TP biorę od ponad roku. tak, B5, ale nie spotkałem jeszcze w B5 ADC, który umie wykorzystać rzuconego Exhausta czy Ignite'a, a takim TP szybko ratuję wieże, tudzież nie boję się iść kamikaze, zadać dmg przy stracie 80% HP, by potem wrócić na linię w 10 sekund z fullem. Przez pół roku cały team biadolił "take exhaust, omg reported", a
@ChomikSon: nie pamiętam dokładnie, ale grając takim threshem brałem itemy, które potrzebowałem w danej chwili, nie patrząc zbytnio co proponują na champion.gg, potem to samo widziałem na stronie - za wyjątkiem suppowego itema, przyznaję, długo go unikałem co było błędem.

Teraz jak gram Tahmem to biorę tę zieloną kamizelkę do szybkiego przywracania HP. W buildach jej nie podają, a ona jest idealna w połączeniu z jego E. Dodatkowo teleport + ult
@zielonyMISZCZ: wejdź na champion.gg czy inne mobafire, lolkingi i zobacz. stawiają nacisk na hp i armor, ok, ale w parze z maksymalnym cooldownem i prędkością ruchu. ja nie raz rezygnuję z tego na rzecz większego armora/hp i MR, w szczególności gdy jest trzech nafeedowanych AP.
@zielonyMISZCZ: nie, ogólnie o pełnym buildzie. mam zablokowane strony z grami, bo pokazałbym Ci dwa buildy ze stron i to co ja biorę. wydaje mi się, że ten zielony regen hp + dodatkowy armor/mr robią lepszą robotę niż pełny -40% cooldown i użyteczne itemy (te do klikania typu daj 200 osłony na 2 sekundy)

btw. jeśli już iść w szybkość ruchu i cooldown, to jest ta jakaśtam trójca (trójkącik żółty, nie
@somiserem: w lcsach czesto biora unsealed spellbooka na supporcie i potem swapuja na teleport, bo bardzo duze mozliwosci makro daje, ale nie widzialem jeszcze w mojej randze zeby ktos to pickowal ( hardstuck g1 here)
@Veli: ja gram placemwnty dopiero. Support blitz z B3 I "TRUST ME" zywkły TP, bez zmiany z runy
I tak juz nie pierwszy raz to widze. Oni chyba chca nasladowac lcs ale nie wiedzą jak ibiorą zwyklego tpka
@zolwixx: sęk w tym, że na sup nie masz dostępu do golda za bardzo, a trinity jest najdroższym ze wszystkich itemków... Jeszcze czasem widzi się tahma na topie to wtedy trinity ma sens, ale na sup to jest patologia...