Wpis z mikrobloga

Jeśli szukasz pracy tylko dla pieniędzy zginiesz marnie. Wiem, że jesteś otoczony przez ludzi, którzy żyją w tym systemie i za wszelką cenę nie chcą byś ich opuścił, więc wzajemnie się demotywujecie narzekając i nic z tym nie robicie bo wygodnie jest narzekać i nie mieć nikogo w pobliżu kto prezentowałby inny punkt widzenia. Zbiorowe rozproszenie odpowiedzialności.
Jeśli twoja pasja stanie się pracą to początkowo nic nie zarobisz, ale po roku, dwóch lub trzech będziesz tak dobry w tym co robisz, że pieniądze same zaczną spływać i już więcej nigdy nie będziesz "pracował" - polecam każdemu uczucie, gdy ktoś w takiej sytuacji wręcza ci pieniądze i mimo że to dwusetny klient to zaskoczenie, że ktoś może ci za to zapłacić jest wciąż na tym samym poziomie. Ja przeszedłem w tej chwili dwa lata czegoś takiego, nie raz walcząc o życie, ale broniłem swojej działalności i walczyłem jak lew by znaleźć się w miejscu, w którym aktualnie jestem. Laska z Chłopaki nie płaczą miał rację - sprawdź co lubisz robić i po prostu zacznij to robić, jak nie zrezygnujesz i walczysz, to trafiles w dziesiątkę.
W tej chwili mogę już sobie puszczać i relaksować się przy takiej muzyce, zamiast czymś cięższym dla "odchamienia się". Polecam. https://www.youtube.com/watch?v=lC9_DsR8-B0
#gownowpis
  • Odpowiedz