Wpis z mikrobloga

Halo Mirki, pamięta ktoś może taki wpis Mireczka, który opisywał niepokojącą sytuację obok domu, tzn. mieszkał na osiedlu z domkami jednorodzinnymi, a jego sąsiad przyjeżdżał tylko późną nocą, zawsze miał zasłonięte rolety, a ogród bardzo zaniedbany. Załączył nawet fotkę. To było sto lat temu, ale może ktoś coś kojarzy :) Duże zainteresowanie miał ów wpis :) iii jeszcze jedno! Pamiętacie wpis o znalezionej za piecem kaflowym lalce? #pytanie
  • 27
@megana_: Guglam różne słowa kluczowe (zaniedbany ogród, późno, sąsiad, osiedle domków), ale trafiłem tylko na Twój poprzedni wpis w tej sprawie. Pamiętasz może jakieś szczegóły? Zdarzało mi się wyszukiwać podobne rzeczy lo 3 słowach, więc jest opcja, że nie pamiętasz zbyt dobrze i parafrazujesz :( Albo, jak pisze @dzek, wpisu może już dawno nie być, ale próbować nie zaszkodzi ¯\_(ツ)_/¯
@Funky666 Pamiętam jeszcze, że Mireczek wspominał, że często wychodzi nocami z psem i mu doradzali, żeby to jakoś wykorzystał. Kurcze pewnie już tu nie ma konta i wpis automatycznie zniknął. Mam przed oczami fotkę tego domu nawet :)