Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek do #ps4 - do 200 zł. Chciałem Goldy, ale czytałem, że strasznie szybko się psują i niszczą. Coś innego może? Zależy mi na headsecie, może być z dzyndzelkiem mikrofonem, choć preferowałbym bez dzyndzelka.
  • 30
@PoProstuMichal: Takie mam, ale postarał bym się nowe kupić na Twoim miejscu bo nie wiesz jak ktoś użytkował, a mimo tego, że mi działają to nie dam Ci gwarancji na to jak ktoś inny je traktował. Z własnych obserwacji zauważyłem, że np dzieci mają tendencję do rozciapirzania ich na szeroko.
@zaxcer: Ja po prostu nie gram tak dużo - nie potrzebuję zajebistych słuchawek. Na chwilę obecną uzywam Senheiserów ale bez mikrofonu, więc do pada podłączam sobie tę pojednczą słuchawkę z mikrofonem i dodatkowo na to zakładam te duże słuchawki. Więc nie jest zbyt komfortowo :)
@G_Addams: Tak jak pisałem, chciałem je kupić, ale po opiniach mi się odechciało. Potem kolega z wykopu doradził, że jednak spoko, ale lepiej nówki. A nówek nie potrzebuję.

@hsossd: Bez problemu da się podłączyć takie słuchawki do pada? Nie mam nic przeciwko takiej grze.