Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? 25 lvl - 2,7k na rękę - w moim mieście nie najgorzej ale wiadomo, szału nie ma.

Niektórzy znajomi przy kasie, chociaż 99% raczej gównopraca bez perspektyw. Ale jak patrzę globalnie na 25 latków z własnymi mieszkaniami bez kredytów, dobrymi autami i własnymi działalnościami to aż mi siebie żal. Wiem, że nie ma co biadolić tylko najlepiej się wziąć za robotę. Ale krwa nie wiem jak.... Totalnie nie wiem co bym mógł zrobić by mieć więcej hajsu. Poza tym życie mi bardzo odpowiada, po 8h pracy spędzam czas cudownie z kobietą życia lub zajmując się tym co lubię, czyli sportami wszelkiej maści. Ćwiczę siłowo, jeżdżę rowerem, na rolkach i różne takie. Do tego motoryzacja i lotnictwo i jestem na prawdę szczęśliwy. Tylko jak widzę wypłatę to mnie krew zalewa. Mam dwa źródła dochodu jedno to etat, drugie to dodatek.

I teraz patrzę na ludzi sukcesu - taki Arek Milik - rok młodszy ode mnie a grube miliony na koncie, różni aktorzy itp. hajs się ich trzyma, są zadowoleni ze swojego życia w pełni a u mnie co?

Bida, 18 letnie auto, żadnego większego majątku. Odkładać odkładam ale ile można odłożyć z niecałych 3k? Nie wiem jak przekuć swoje pasje w solidny biznes, nie chcę robić kolejnych studiów bo to bez sensu, ogólnie chciałbym mieć coś swojego, nie pracować całe życie pod czyjeś dyktando. Jak się czemuś poświęcać to na własny rachunek, by własnymi rękoma wypracować dobry zysk, nawet jeśli zajmie to więcej niż 8h dziennie. Tylko wciąż nie wiem co. A czas leci. Ja jestem za to zwykłym robolem za #!$%@? pieniądze.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: masz ręce, masz nogi, kochającą dziewczynę, masz pracę, robisz po niej to, co lubisz i cieszysz się z życia...
Wolałbym to, niż mieć 1000zł więcej w korpo i kisnąć w robocie do wieczora.
Naucz się czegoś nowego, rozwijaj się póki masz siły - na trzepanie kasy przyjdzie czas a teraz lepiej cieszyć się życiem i rozwijać.
A prowadzenie działalności to też praca pod kimś ( ͡° ͜ʖ ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaj mniej mozna odłożyc - zaczznij planować - staraj sie zarabaic na walutach wachaniach kup dolce sa nisko - jak jebnie dokup - zainwstuj mzoe ciut w krypto jak jebnie bardzo dokup - moj bratanek mały płaci 45 zł za 45 minut lekcji pływania w gówno miescie 50 tysiecznym - ps jak to jest twoi rodzice mogli tylko pewnei pomażycw twoim wieku o samochodzie wypłacei takiej itp. Porównuj sie z
@AnonimoweMirkoWyznania: 25 latek, mieszkanie bez kredytu? Tylko jeśli rodzice ufundowali. Nie wszyscy mają tak prosto. Też stoję teraz przed zakupem mieszkania za grube hajsy na kredyt bo skąd wziąć kasę jak rodzice nigdy nie mieli pod dostatkiem i też ciułali niedawno spłacając swój kredyt? Takie życie panie. Jak ty będziesz miał mieszkanie i ogarniesz temat to może i twoje dzieci nie będą musiały pisać na wykopie takich rzeczy za 25 lat.
@tomkowz: chyba, że jesteś kimś ważniejszym i wieczorami myślisz nad projektem, szykujesz się do audytu, czy kiśniesz bo dzwonią pracownicy z problemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fstab: Jak wieczorami myślisz nad projektem to: a) pracujesz 6h za dnia i 2h wieczorem, czy coś, b) masz płacone za nadgodziny bo za darmo nikt nie robi, chyba, że jeleń, c) jak dzwonią wieczorem z problemami to sobie odbijasz "przepracowany" czas przy innej okazji i urywasz się wcześniej z roboty chociażby w piątek. - No chyba, że takie dziwne korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oraz jak
@AnonimoweMirkoWyznania każdy jest do czegoś stworzony, jeśli nie czujesz się w biznesie/sprzedaży/zarządzaniu to ciężko.moze być. Wg mnie dobrym kierunkiem żeby się rozwinąć do większych pieniędzy są różnego rodzaju meetupy, konferencje i szkolenia, lecąc tutaj od Grzesiaka, przez szkołę ASBIRO która jest bardzo fajna, kończąc na różnych kierunkach biznesu jak import czy sprzedaż np na amaoznie. Które również mają swoje "kółka" chętnych do poznawania informacji :) dzisiaj świat jest bardzo szybki, tępo jest