Wpis z mikrobloga

Do wszystkich ludzi, którzy zostali wyruchani na golda - jak ogłaszacie się na wykopie to nigdy nie dajecie pierwsi, tutaj każdy każdego zerżnie za 80 golda, czy to skina.

Macie tutaj linka, zaczynacie pierwsi, wszystko przebiega pomyślnie, tylko sprawdźcie posty, cokolwiek, aby zobaczyć tej osoby aktywność - https://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/players-and-teams-discussion/214403-80g-quest-trading-play-a-friend-7

Ponadto to tylko 80 golda, dziękowałbym za taką nauczkę.
#hearthstone
  • 9
@TheDamex: czy ja wiem, widziałem jak bordo, czy to pomarańczki ruchały bez wazeliny na 80 :) Po prostu jak masz na wymianę i nie chcesz stracić to zaczynają pierwsi, a jak jesteś świadomy ryzyka to cóż..
tylko sprawdźcie posty, cokolwiek, aby zobaczyć tej osoby aktywność -


@dante60-3: to tak jak tutaj, niczym się nie różni. Co wymieniałem to nie zostałem wyruchany, raczej większość się zna tutaj, co piszą więc nie ma problemu.
A zielonce, czy jakiemuś #!$%@? nickowi to piszę się otwarcie że pierwszy zaczyna.
@PAT0S: nie, nie jak tutaj.. tam jest strona przeznaczona wyłącznie na hs, tam jest czarna lista do której możesz szybko wskoczyć i przejrzeć, tam masz jakieś wymagania, tutaj za dwa dni wszyscy zapomną kto kogo wyruchał.