Wpis z mikrobloga

Biedroń zakłada partię i zapowiada powrót do krajowej polityki!
Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4270509/biedron-zaklada-partie-i-zapowiada-powrot-do-krajowej-polityki/
Robert Biedroń zdradził, że zamierza wrócić do krajowej polityki. - Coraz bardziej jestem wkurzony na to wszystko. Ja wrócę do tej polityki i pokażę, że polityka może wyglądać inaczej - powiedział. Prezydent Słupska przyznał, że zamierza założyć partię.

#polska #polityka #neuropa #razem #lgbt
pk347 - Biedroń zakłada partię i zapowiada powrót do krajowej polityki!
Znalezisko: ...

źródło: comment_bcUVy8loEmf9FfZlKIRTwsK4IXVbkATv.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Przecież Biedroń to socjalista i komunista jak PIS.


@Dawidino: licze, ze wyciagnie wnioski z klapy Razem i zrobi raczej gospodarcze centrum niz lewice. Niektorzy cos pisali, ze nawet u Balcerowicza sie konsultowal.

PS. komunizm nie rowna sie socjalizm.
PS2. masz styl pisania, zainteresowania itd, strasznie podobne do lorda/hamoumy ...dziwne :D
  • Odpowiedz
@pk347: Mnie się wydaje, że on ma socjalistyczne poglądy, chociaż jak ktoś zrobi jakąś opozycję wobec wszechobecnych neosanacyjnych komuchów to dobrze.

Nie wiem kto to jest lorda/hamoumy - jakieś linki?
  • Odpowiedz
Biedroń zakłada partię i zapowiada powrót do krajowej polityki!


@pk347: Lepper -> Palikot -> Petru -> Biedroń

Za każdym razem, gdy się któryś wypali to wskakuje kolejny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
żaden z nich nie ma ze sobą nic wspólnego, no może poza tym ze Biedron był w partii Palikota


@kubson93: nieprawda. Mają wspólne to, że mają zagarniać elektorat, który ucieka z jakiejś partii. Dla przykładu Nowoczesna powstała żeby zagarnąć niezadowolonych z jakiejś partii).
Kolejnym wspólnym czynnikiem jest to, że cykl ich życia jest taki sam: powstają nagle, wskakują do sejmu, ośmieszają się, tracą poparcie, popadają w niebyt (i powstaje nowa).
  • Odpowiedz