Wpis z mikrobloga

wykopowe CIA
1.pierw opłacać patologie typu: gural,rafonix,medusa,boxdel,danielmagical itd.
2.zobaczyć jak zareagują na napływ hajsu sterując tymi ludźmi jak marionetkami,
3.przestać przesyłać pieniądze na ryż w misce, marionetka się stawia
4.zniszczyć jej życie w #!$%@? wysyłając ją do więzienia ewentualnie WYKOP SZWADRON
#pdk #danielmagical #gural #rafonix #boxdel #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
1.pierw opłacać patologie typu: gural,rafonix,medusa,boxdel,danielmagical itd.

2.zobaczyć jak zareagują na napływ hajsu sterując tymi ludźmi jak marionetkami,


@Opinia: Nic takiego nie miało miejsca, poza Magicalem.
@Opinia: Stary sam streamuje mam 410 subow ale to co robie robie po to by komus cos zrobic.
Sa streamerzy mniej znani. Popatrz na grupach na fb ktorzy maja ambicje by robic cos dobrze i ludzie ktorzy by docenili pomoc i wklad nawet i wykopu. Ja sam streamuje jak mowilem wczesniej. Mam 410 subskrybcji tworze grafike dla innych lub gram w gierki... Uwierz MI na slowo lub nie ale hajs mam
@kozix1252: wbij 250k subów to ci #!$%@?, chociaż jak masz 410 to wystarczy 20k i będziesz gwiazdorzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zreszą streamer nie jest nikomu potrzebny, każdy ma wbite w twoje granie w gierki. Chcesz coś osiągnąć to rozpij matkę, zwyzywaj kogoś na omegle albo nalej 6 różnych alkoholi do garnka i pij na streamie XDDD
@imargam_2137: Gdybym mial #!$%@? w glowie to bym pewnie tak zaczal. Ja wole kreowac sie na tym co umiem a nie isc w strone w takie ciemne strony. To jest chore.
Czy by mi #!$%@?? Watpie. Bo nie traktuje tego jakos powaznie. Na swoich streamach czesto wyl donaty. Czasami cel na jakies sluchawki najtansze i #!$%@?. Takze moim zdaniem, wspierajcie ludzi ktorzy #!$%@? hajs i robia cos z pasji a nie