Wpis z mikrobloga

Ktoś zamawiał z LightInTheBox opcją Usługa Pocztowa ze śledzeniem? Jestem ciekaw ile to idzie i czym, bo w moich zamówieniach w przewoźniku pisze DHL e-commerce track, gdzie DHL nie wybierałem bo było drożej szczególnie z opcją ubezpieczenia od VAT.
#xiaomi
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donthateme: Ja zamawiałem telefon od nich jakoś koło 15.02, też DHL e-commerce. 26.02 czy jakoś tak paczka była w Warszawie, potem 6 dni mi ją doręczali (też Warszawa), ale to już raczej pretensje do PP ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donthateme: DHL e-commerce pocztą normalnie przychodzi. U mnie 15 dni od zamówienia był telefon w domu. Wykupiłem ubezpieczenie od vatu, ale paczucha na urząd nie trafiła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donthateme: to i tak nie masz się co martwić. No tyle że paczka będzie te kilka dni dłużej szła. Potem skan pisma z urzędu wysyłasz do supportu lightinthebox a oni hajsik elegancko zwracają. Kolega tak miał
@Czipsu @unnamed89 Odkopuje trochę temat ale mam kupca na aktualny telefon i chciałbym sprzedać w tym tygodniu, z tym że tracking jest trochę dziwny. Numer trackingowy kończy się na DE, i krajem docelowym teoretycznie są Niemcy a po wylocie w niedzielę z Chin w poniedziałek pojawił się status że wylądował Okęcie, Poland. I teraz to nie wiem gdzie co i jak, i czy są szanse że to dotrze w tym tygodniu.
Może