Wpis z mikrobloga

@LiskPoland_pl: ale ciiiiiiiii, bo wg. @Rihter -a i paru innych to Lisk jest scamem i oni niczego nie mają i niczego nie robią. Te pajace nie mają pojęcia nawet jak działa github, ale pieprzą głupoty. Nie wiedzą, że javascript nie jest tak wygodny do stworzenia bezpiecznej aplikacji blockchain jak java czy np. c++. Co tu dużo gadać, skoro przy nich nawet nie można się napić RedBulla bo już wietrzą spisek i
@SebastianSynJanuszaIGrazyny: Przepychanki na wykopie dla mnie nie mają sensu.
Ja tak robię, obserwuję projekt, testuję, coś tam zainwestowałem, czegoś się uczę po drodze, zdobywam kontakty, które otwierają nowe drzwi przede mną. Rozwijam swoje projekty.
Krytyczne uwagi też są potrzebne, ale od osób, które wiedzą o co chodzi.
Kogoś obrażać regularnie jak wykopek co ma w nicku "punk" każdy potrafi. U mnie jest na czarnej liście. Jedynie apka na android nie domaga
@LiskPoland_pl: chyba pomyliłeś odbiorcę bo największym spekulantem jest tutaj @Rihter to on chroni biedne owieczki i ludzi którzy zainwestowali lub chcą zainwestować z Lisk. To on wskazuje drogę, wie kiedy jest górka, wie, kiedy jest dołek, to on doradził Putinowi, żeby wejść w Lisk poniżej 40zł. Ten człowiek to wieszcz, jego należy słuchać.
@Rihter: No właśnie ja też nie wiem.
Nie szkoliłem się nt. sztuki rozpoznawania technik manipulacyjnych ( ͡ ͜ʖ ͡).
Zresztą co mnie to obchodzi co ty robisz z innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ja chcę tylko czasem dodać coś na temat projektu Lisk( ͡° ʖ̯ ͡°) i unikać tego typu przepychanek bo tylko tracę czas.
@Rihter: Tutaj prawda jest pośrodku. Ktoś gdzieś na lisk chat zaproponował ostatnio chyba, żeby robili tak jak inny projekt, tzn. publikowali aktualny roadmap co kwartał. Ale co LISK HQ zrobi to nie wiem. Nie mam wpływu na to, tak samo jak Mariusz Serek, który jest Devem tam. Można tylko sygnalizować, ale to i tak wszystko w rękach Lisk Foundation składającej się z 2 osób. Ja dalej jestem za przyjęciem jakiegoś PMa