Wpis z mikrobloga

@Rimfire: nie wspominam, bo cały czas gram i wiem :) Ostatnio znowu przeszedłem Mafię i obydwa Max Payne'y, ostatnio mnie wzięło na Painkillera i powiem Ci, że przy nowych grach już się tak nie bawię. Paradoksalnie gry zabija dążenie do realizmu, przez co stają się coraz wolniejsze i przegadane a nie idzie za tym ani ciekawy gameplay ani dobra fabuła która ten pęd usprawiedliwia. I ok, znajdzie się nawet dziś wiele
@Rimfire: @Gr3gor: @BQP: A ja zgadzam się z dwiema stronami. To prawda, że lubimy wspominać gry, które kiedyśdawały nam radość, ale to samo czujemy nie tylko do gier, ale do każdych miłych wspomnień, do których chętnie byśmy się cofnęli. Z grami, z własnego doświadczenia, mam różnie, mam wiele gier, z którymi obcowałem dziesiątki, setki godzin, a dziś pomimo chęci pogrania, często się odbijam od nich. Niektóre faktycznie lepiej by
@Rimfire: W3 jest spoko, w SV nie grałem, ale F4 to porażka. Daj ogromny, pusty, nudny świat i każ się błąkać graczom mniej lub bardziej bez sensu. Obecnie ogrywam mod do Fallouta 2 bo wyszło spolszczenie. Mod się nazywa Ressurection, daje nową kampanię i stawiam go wyżej niż wiele RPG jakie wychodzą dzisiaj.
@wuji: ale przecież o tym mówię, że w tym roku powróciłem do gier mających blisko 20 lat i gra mi się w nie lepiej niż w najnowsze tytuły.
@wuji: o to to, Cumplu. Np. gra która kiedyś miała niesamowitą grafikę nagle wygląda jak pikseloza a Ty zastanawiasz się czy to jakaś okrojona wersja i dlaczego nie możesz jej już pomylić z prawdziwością. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie chodzi o to, że świetne gry nadal wychodzą. HOMM3 było wyśmienite, ale nie oszukujmy się, do takiego Wiedźmina 3, który jest dziełem sztuki to to nie ma co
Wiedźmina 3, który jest dziełem sztuki to to nie ma co startować.


@Rimfire: No sorry. Mimo świetności W3 więcej do niego nie wrócę, jak do wielu innych gier, które uważam za świetne. Do H3 pewnie będę wracał jeszcze wiele lat.
@BQP: Też wolę stare Fallouty od F3 i F4. W zasadzie część 3 i 4 są bardziej jak jakieś mody do Obliviona/Skyrima w realiach Fallouta niż tamte gry której są sequelami, no ale Fallout 4 nadal przyjemna.
@krzy_siek: ogólnie polecam szperać po moich wpisach, bo można fajne rzeczy wyłowić. A wolę w taki sposób niż żebranie w stylu #rozdajo oczywiście nie w każdym, bo bym splajtował :)