Wpis z mikrobloga

W najbliższą środę o 21:00 (i piątek o 11:05) na kanale TNT będzie film Otchłań (The Abyss) - w wersji reżyserskiej (wersji specjalnej)!

#film #filmy #scifi #otchlan

Pod tagami #filmyadaslawa #filmywtelewizji dodaje wpisy o emisjach co ciekawszych i mniej znanych filmów na kanałach telewizyjnych dostępnych w Polsce (tv naziemna i satelitarna).
Adaslaw - W najbliższą środę o 21:00 (i piątek o 11:05) na kanale TNT będzie film Otc...

źródło: comment_ejrsDw3YYUFCf17ncgpyjKWZxoYWCeqm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@? film. Prawdziwe sci fi z #!$%@?ęciem.


@Hans_Olo: Tylko mi tu nie spojleruj, bo od wielu lat go nie widziałem, mało już pamiętam i chcę mieć ucztę z oglądania go ponownie :)
  • Odpowiedz
@Adaslaw: Ciekawe, że ten film się nie do końca sprzedał. Trudno wskazać, czego brakuje.

Ciekawostka - filmowany na terenie niedokończonej budowy elektrowni atomowej (wymagany był gigantyczny zbiornik na wodę).
adam2a - @Adaslaw: Ciekawe, że ten film się nie do końca sprzedał. Trudno wskazać, cz...
  • Odpowiedz
@adam2a: Inna ciekawostka, to że choć to niektórym może zaburzyć światopogląd, w rzeczywiście istnieje technologia oddychania płynem. Oczywiście nie tak zaawansowana, ale wystarczająca, by np. leczyć ludzi po ataku chemicznym itp.
  • Odpowiedz
@Hans_Olo: ... a głównym problemem praktycznym jest to, że takie oddychanie to maratoński wysiłek. Tłoczenie płynu drogami oddechowymi to nie jest coś, co przepona jest w stanie wykonywać specjalnie długo.
  • Odpowiedz