Wpis z mikrobloga

  • 2
@Siotson POMOWIENIE to jest to za co te osoby mogą odpowiadać przed sądem. Wszystkie głosowania dotyczyły POMOWIEŃ, a mimo to poseł przystawki PiS głosował inaczej bo dotyczyły posłów różnych partii. Hipokryzja lvl master.
  • Odpowiedz
bo dotyczyły posłów różnych partii.


@Kempes: sprawy pomówień różniły się od siebie.

No i dalej nie udowodniłeś, że poseł i posłanka mają tę samą płeć. Czyżbyś się przyznał do nieprawdy?
  • Odpowiedz
  • 1
@Siotson Nie tylko posłanka straciła immunitet co sugerujesz już drugi raz i mijasz się z prawdą. Typowa konserwa z przekroczoną datą ważności.

POMÓWIENIE to POMÓWIENIE, chyba że zamierzasz idiotycznie udowadniać, które pomówienia są "lepsze", a które "gorsze".
  • Odpowiedz
Nie tylko posłanka straciła immunitet


@Kempes: wpis opisuje dwie sytuacje: posła i posłanki. Różnicą jest więc nie tylko partia, ale i płeć. Proste. Negowanie tego pokazuje tylko jak bardzo się wygłupiasz.

POMÓWIENIE to POMÓWIENIE


@Kempes: jedno pomówienie dotyczy sprawy A, drugie sprawy B. Więc tak - różnią się od siebie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Siotson Ależ umysłowe kombinację alpejskie wykonujesz, zrobiłeś mi dzień na koniec ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No i czym się niby sprawa A różni od sprawy B aż tak bardzo, że poseł przystawki PiS podjął inną decyzję?

Obie to pomówienie i w obu wypadkach powinien ten poseł podjąć taką samą decyzje, gdyby nie był
  • Odpowiedz
podjął inną decyzję


@Kempes: najwidoczniej w oczach posła sprawy różniły się wystarczająco.

Ty jako naczelny propaganda musisz wytworzyć odpowiednie urojenia, które mówią, że znasz proces myślowy drugiego człowieka.

Smutny neuropku. Żal mi ciebie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Siotson Znam twoje przekonania polityczne to wystarczy żeby wyjaśnić twoją idiotyczną i pozbawioną RiGCz próbę obrony hipokryzji poslanprzystawki PiS.

Żal mi konserw takich jak ty, ale sam się na brak RiGCz skazujesz.
  • Odpowiedz
@Kempes: twoja znajomość moich poglądów ma się nijak do tego, że dwie sprawy różnią się od siebie.

Skoro musisz się powoływać na moje przekonania polityczne, to znaczy, że już sam nie wierzysz w to co piszesz i teraz odwracasz jedynie kota (prezesa) ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Siotson Nie różnią się od siebie pod względem prawnym, a tylko o możliwość zaskarżenia przed sądem chodzi. Można obie osoby oskarżyć tylko o to samo, czyli o POMÓWIENIE. Nadal nie wykazałeś, czym tak bardzo obie sprawy się różnią, że przystawka PiS podjęła dwie różne decyzję. Nie dziwię się, bo nie masz o tym bladego pojęcia. Typowa konserwa jest typowa, nie znam się to się wypowiem ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@Kempes: Smutne, że pozostało ci tylko pisać w taki żałosny i niemerytoryczny sposób.

Ośmieszyłeś się, ale tutaj nie możesz usunąć dowodów swoich głupot (jak często ci się to zdarza). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz