Wpis z mikrobloga

SanDisk A1 UHS-I 32G w dobrej cenie. Teraz tylko $13,69.

Link do produktu: SanDisk A1 UHS-I 32G Cena: $13,69

--------------
Zajrzyj też na -----> moje wcześniejsze posty.
Sporo ciekawych rzeczy w niskich cenach!

Obserwuj tag -----> #gbtop <----- a najlepsze kody zawsze wyświetlą ci się w aktualnościach
Możesz go też czarnolistować, ale nie polecam takiego stylu życia.

Chcesz być wołany do najlepszych promocji?
Zapisz się na listę na moją mirkolistę #gbtop

Szukasz kodu rabatowego na jakiś produkt?
Zajrzyj na stronę z kodami. Być może znajdziesz coś dla siebie. Zobacz tutaj:
Specjalna strona i kody rabatowe na Gearbest.com

Kody rabatowe na całe kategorie produktów
Jeżeli nie możesz znaleźć kodu na swój produkt zajrzyj koniecznie -----> do tego wpisu
Znajdziesz tam kody rabatowe na całe kategorie produktów.


#gbtop #gearbest #promocje #promocja #okazje #cebula #chinskiecuda #kupony #kuponyrabatowe #kodyrabatowe #komputery #kamerasportowa #kamerasamochodowa
Pobierz eternaljassie - SanDisk A1 UHS-I 32G w dobrej cenie. Teraz tylko $13,69.

Link do p...
źródło: comment_5dzMGlpkDiw9NZxoDTCQiQmQrnG3DT4I.jpg
  • 12
@jayki: Super historia, ale nie taki był punkt mojego komentarza. W Polsce masz tą samą kartę od ręki i z gwarancją za tą samą cenę.

Sam mam konto i kartę w USD, wymieniam walutę w kantorze internetowym.
@jayki: Wysyłają fizyczny plastik (żeby płacić w sklepiej, restauracji itd)? Mam rachunek na którym mogę trzymać ile chce i ile czasu chce dolary? Mogę dostawać przelewy w tej walucie?
@jayki: Po co mam otwierać rachunek bankowy w GB zamiast w Polsce xD Poza tym już kolejne bajery o których mówię są płatne. Ot wszedłem na stronę i sprawdziłem.

Płacą ci za gloryfikowanie internetowych gówien? Czekałem tylko na reflinka żebym sobie konto założył.
@jayki: "aplikacja na telefon" no tak, po sms pewnie działa. Jest to usługa (serwis) internetowa(y).

Oj nie jest gówno, ale zaraz chyba byś doszedł odpisujac mi czego to nie potrafi. Po prostu po co korzystać z czego takiego jak można mieć normalne konto. Revolut sprawdza sie najlepiej tylko do tego co wymieniliśmy na początku - transakcji internetowych i obsługi kart wirtualnych. (które tez mozna w każdym banku założyć więc to nie
@foxbond: Każda karta podpięta pod PayPal i przekierowana na płatności kartą będzie omijała wysokie prowizje PP.
Revolut to nie konto GB. Revolut to normalne konto z bardzo dobrymi kursami walut bez prowizji* dlatego jest wybierane i polecane przez wiele osób.
Revolut ma nawet wsparcie klienta w Krakowie.
Osobiście nie mam bo korzystam z Aliora ale czemu by nie założyć ¯\_(ツ)_/¯