Wpis z mikrobloga

Intensywna chemioterapia zakończona, więc dziś córka idzie pierwszy raz do przedszkola. Dawno się tak nie stresowałem. Mam nadzieje, że jej łamany angielski oraz brak włosów nie przeszkodzą w integracji z dzieciakami. Zwłaszcza, że jest bardzo nieśmiała.

#uk #dziendobry
  • 15
  • Odpowiedz
@Old_Postman: ona nie wie, że ja sie stresuje bo siewdze w #pracbaza. Sama się mocno napaliła na to przedszkole od 2 miesięcy o niczym innym nie gada. Głównie chodzi o kontakt z dziećmi. A jakie są dzieci każdy wie. Walą prosto z mostu i nie patrzą czy komuś jest z tego powodu przykro.
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: mama mi opowiadała jak ja do przedszkola poszedłem. Miałem w pierwszy dzień na 3h na próbę pójść, a do końca siedziałem xD Także fajnie, fajnie. Nowych ziomeczków znajdzie.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: no cóż, jest wiele odmian białaczki. Moja mała ma ALL (ostra białaczka limfatyczna) ktora w tym wieku jest wyleczalna w 90% przypadkow. Niestety rożnie to bywa. Córka idzie przez terapie jak burza kiedy niektore z innych dzieci utknęły na pierwszym czy trzecim etapie i od miesięcy nie widać ani poprawy ani pogorszenia. W Manchesterze mamy znajomych u których białaczka zmieniła typ co jest pierwszym przypadkiem na świecie. Niestety typ ten
  • Odpowiedz