Wpis z mikrobloga

Są jakieś mireczki niosące pomoc w sprawie #ubezpieczenia #oc? Kupilem #polonez i liczą koszmarne kwoty jak za jakiegos mercedesa? Mlody kierowca, ale z doświadczeniem(B1 od 16 roku zycia, teraz juz lvl20), bezszkodowa jazda wczesniej też. Jestem też już jakiś czas współwłaścicielem innego małego pojazdu.

Jakieś porady? Dopisać osobę ze zniżkami do współwłaściciela? #kiciochpyta #pomocy
  • 17
  • Odpowiedz
Rejestruj na ojca/matkę/dziadka lub wapolwlascicielstwo. Zniżki oc (ac tez)trzeba wypracować (bezszkodowo) dlatego kiedyś popularne stosunkowo było rejestrowanie na współwłaściciela, ewentualnie rejestrowało się przyczepkę etc. Ryzyko jest takie, ze jak złapiesz dzwona to zniżki lecą i Tobie i współwłaścicielowi.
  • Odpowiedz
@Plaben: Po pierwsze możesz spróbować z dodaniem współwłaściciela (> 30lat i bez szkód). Albo po prostu na ojca czy matkę, jeżeli Ty i tak już masz coś na siebie i Ci zniżki lecą.
Jak chcesz odezwij się na PW, to sprawdzimy ;)
  • Odpowiedz
@HIGH_BEAM: 20 lat :/

Mozliwe ze zamienie na starszy to bede juz pamietal o tym oc. Lubie stare samochody i chcialem miec taki zeby raz w tygodniu po pracy sie przejechac i przy nim cos robic. Ale w cenie tego oc to moge 2 takie kupic jak mam...
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: Wiem, miałem młodą zachcianke na 2.2 TDI, ale to juz poszlo zanim kupilem.

@rankomat: Sprawdzałem w pierwszej kolejnośći i wyszlo jeszcze wiecej.

Ogólnie chyba go zamienie na golfa II starego i ogarne z tym PZMOT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plaben: Niestety, przy takim wieku i wyższej pojemności silnika ubezpieczyciele mocno podnoszą stawki. Na szczęście w ostatnim roku ceny młodym spadły ponad 10%, więc jest świetełko w tunelu.
  • Odpowiedz
@epll: On jest w takim stanie ze wstyd sprzedawać XD

Robie go sobie powoli, ale co dla mnie najważniejsze to silnik pracuje bez problemów. Uczę się teraz w przerwach jak ogarnać blache i potrzeba szpachli w 2 miejscach, ale nadkola i podloga cala.

Jak zrobie to szkoda bedzie sprzedawać. Obserwuj mnie, jak skoncze go to wstawię jakieś zdjęcia.
  • Odpowiedz