Wpis z mikrobloga

Ale tak serio, już bez heheszków to moim zdaniem USA powinno poważnie zareagować, militarnie jeżeli chodzi o Syrię. Tyle lat to już trwa i nie mogą tego Asada Baszara ogarnąć. Z Bin ladenem i Hussajnem jakoś im poszło a tutaj gość gazuje ludzi bezkarnie i nic... Niech tam dojadą i będzie spokój. Nie rozumiem jak można za rakim przyzwoleniem USA i Rosji i też innych państw atakować zwykłych cywilów.

#syria #wojna
  • 15
Bin ladenem i Hussajnem


@North_Dakota: Husajn kiedy gazował Kurdów i Irańczyków miał wsparcie USA. Organizacja bin Ladena zaś działa i ma się dobrze, między innymi dzięki niekonsekwentnej amerykańskiej polityce w Syrii, gdzie niby chcieli obalić Assada ale nie do końca i wymyślili, że wysyłanie broni opozycji wywrze na nim presję i zmusi go do ustąpienia. Więc tak średnio bym powiedział.
@North_Dakota: ale też nie można kogoś od tak odpalić na bo mi się wydaje....ja mam 3 podejżanych assada tak nie mówie że jest aniołkiem bez skazy bo to #!$%@? jak dla mnie. Białe chełmy bo ponoć lubią się spiknąć z ISIS i fanatykami i rebelie która mogła to zrobić bo to już koniec i ta akcja ma odwrócić los wojny na kożyść rebeliantów( ͡° ͜ʖ ͡°)