Wpis z mikrobloga

Z całego tego towarzystwa chyba najlepiej wypadł Medusa...

Boxdel? Aferkowicz i hipokryta... Od miesięcy atakuje grubasa, a gry zobaczył że ten cały czas utrzymuje swoje 10k widzów to nagle, bez zapowiedzi postanowił go "odwiedzić". Poza tym niepodanie ręki tucznikowi było po prostu chamskie. Z jednej strony wpadasz w odwiedziny i próbujesz rozmawiać ze Zwierzyńskimi jakby nigdy nic, z drugiej stroisz focha gdy gospodarz wyciąga do Ciebie rękę. Słabo...

Tucznik? Oszust i hipokryta... Od miesięcy tłucze swoim widzom, że Boxdel to aferkowicz, który wykorzystuje innych Youtuberów by się na nich wybić, po czym odstawia ich w kąt gdy przestają być popularni albo zupełnie się od nich odcina gdy wybija jakieś szambo. A wczoraj co? Jego wielki "wróg" wpada na Urzędniczą, a grubas momentalnie dostaje orgazmu, świecą się mu oczka, wyciąga rękę, pokazuje jakieś tablice i robi wszystko, by wpaść w łaski Boxdela, zamiast po prostu zamknąć przed nim drzwi i powiedzieć przed kamerą "Sorry Michał, nie chcemy Ciebie tutaj."

A Medusa? Medusa widać wyluzowany chłopak. Wpadł na Urzędniczą, swobodnie rozmawiał, nie robił głupich problemów. Widać, że się tym wszystkim bawi, a przy okazji zagarnia trochę tortu dla siebie. Nawet podczas tej żenującej szopki z klaunem sprzed kilku tygodni był taki moment, że w d* miał całe te udawane poszukiwania tylko po prostu chciał rozkręcić fajną imprezę na parkingu pod supermarketem. Tylko Boxdel go hamował, bo "Medusa musimy wracać do hotelu nagrywać vlogi..."

Szkoda, że Medusa celuje w kontent dla dzieciaków, bo chętnie bym go zobaczył w rozkręcaniu plenerowych imprez (podobnych do tucznikowej działki - z masą znajomych i fajnymi dziewczynami). Widzę w nim potencjał na niezłego streamera, który w przeciwieństwie go grubasa realizuje cele, szanuje widzów i nie kłamie jak najęty w każdej sprawie.

#patostreamy
#danielmagical
  • 15
@kaziu112: Boxdel atakuje tucznika od kilku miesięcy. Co więcej mógłby zrobić?

Grubas zachował się jak zazdrosny dzieciak. Gdy Boxdel promował innych Youtuberów, to tucznik po nim jechał i opowiadał, że jest bezwzględnym, fałszywym hipokrytą który żeruje na innych. Gdy wyczuł, że być może sam wpadnie w jego łaski - przyjął go na Urzędniczej i robił wszystko, by tak się właśnie stało.

Tucznik nie różni się niczym od Rafonixa, który jednego dnia
@piotr-maszkar: Być może, widziałem go na dwóch streamach (raz jak przyjechał do magicala i drugi jak pojechał szukać klauna) i jednym szocie (tym wczorajszym). Oceniam tylko na tej podstawie i tu wypada nieźle - wydaje się pozytywnie zakręconym chłopakiem, którego fajnie oglądałoby się na plenerowych imprezach z masą widzów.
Przecież medusa to największy rak w internecie o czym wy w ogóle mówicie, mistrz typu - zagaduję do wszystkich pacjentek jakimś randomowym tekstem mojego byłego mentora rafona "eeej jak ty chyba zakochana we mnie", rak mózgu, drze ryja wcina się w każdy dialog i gada byleby gadać byleb było go pełno, na siłe próbuje być śmieszny, no nie wiem panowie może jakbym miał z 16 lat to by mi to imponowało w
@vegeciak: Generalnie się zgadzam, ale wydaję mi się, że każdy kto śledzi już jakiś serial "Zwierzyńscy" i nie ma już nastu lat dostrzega jakim człowiekiem jest tucznik. To, że ktoś czasami zauważy u niego coś pozytywnego nie oznacza od razu, że go czci bądź idealizuje XD No ja tego szajsu nie oglądam na pewno dla niego, tylko dla rozrywki(co nie każdy musi rozumieć) i "mam jaja", żeby się do tego przyznać,