Wpis z mikrobloga

Cześć! WSB czy CDV? W grę wchodzą tylko te dwie. Informatyka. UAM i polibuda odpada. Gdzie jest łatwiej? Gdzie są lepiej prowadzone zajęcia? Przede wszystkim jak wypadają te uczelnie u pracodawcy? Sam się rozwijam w IT ale inż warto mieć;) Ogl na czym lepiej wyjdę. Proszę o pomoc i dzięki.
#poznan #informatyka #wsb #studia #studbaza #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
WSB czy CDV?


@kmaciej98: Jeśli cenisz sobie wiedzę praktyczną, a nie jedynie suchą teorię, to polecam CDV. Świetna kadra, zatrudniają osoby z branży, ludzkie podejście do studentów, przedmioty dobierane modułowo, no i przede wszystkim - ściągają ciekawych ludzi.
  • Odpowiedz
@kmaciej98: Jeśli musisz z tych dwóch to raczej CDV, tylko nie bądź jak większość ich absolwentów którzy myślą że po skończeniu studiów to są mistrzami programowania i mają oczekiwania z kosmosu.
  • Odpowiedz
Bez doświadczenia to po niczym nie mogę oczekiwać nie wiadomo czego. Wiem o tym. Mój plan jest taki...teraz muszę zacząć pracę, muszę bo potrzebne są pieniądze na studia. Mam nadzieję, że coś uda mi się znaleźć w zawodzie, nawet za najmniejsze pieniądze żeby jakieś doświadczenie mieć. Może jakiś staż na początku. Po 4 latach studiów miał bym już 4 lata doświadczenia. Zastanawiam się czy 4 lata doświadczenia i taki inż z CDV
  • Odpowiedz