Wpis z mikrobloga

@karmaisabitch: nie mówię że różowa koszula jest pedalska tylko słabo to wygląda xd większość osób zakłada bo tak jest modnie a nie dlatego że mu się jakoś bardzo podoba
  • Odpowiedz
@Lontor: moda? xD błękitna, biała i jasnoróżowa koszula to klasyka męskiego stylu. Radzę się douczyć a dopiero później sypać takimi frazesami.
  • Odpowiedz
@Wielki_Atraktor: Może zamiast wklejać denny obrazek ze zdjęciami z pokazów mody pokusisz się na poszukanie zdjęć z lat 30-50, kiedy zaczął się kształtować styl preppy? Proszę, oto współczesna adaptacja, która jednak jest niemal identyczna jak oryginalna wersja. Wiem, że taki wirtuoz estetyki ubrałby się lepiej i przede wszystkim heteroseksualnie, ale warto mieć przynajmniej lepszy podgląd na sytuację.

Wypok2 - @Wielki_Atraktor: Może zamiast wklejać denny obrazek ze zdjęciami z pokazów ...

źródło: comment_VcYwklLc1t2M8jYN5ceCim7DD5oDP6tu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wypok2: @Kondono: Ale gdzie ja napisałem różowy garniak to coś złego - lol. wklej zdjęcie z pokazu mody, zbierz #!$%@? że to nie moda - fuck logic. Co wy chcecie np od garniaka pierwszego z lewej. Czemu James Bond nie mógłby w takim chodzić- zły krój czy co? ( ʖ̯) A może nie jesteście zbyt męscy żeby w takim chodzić.
@Wypok2: wkleiłeś białą
  • Odpowiedz