Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @daniel-zwierzynski . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że dymy będą ciągle rosły, że jest to gwarantowana inwestycja, że on robi najlepszą rozrywkę na polskim youtube... Wysłałem pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie, w dodatku były one z kredytu. Wysłałem donejty o wartości łącznie 17500 zł... Mam na ten moment ponad 23 tys długu... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#danielmagical #patostreamy

  • 16
  • Odpowiedz
@arsen-kabacinski:
1) ja się nie wpraszałem na Patostreamy.com, to @DanielMagicalBOT pierwsza [bo to różowa] napisała. Pic rel.
2) Daniel pojawił się wczoraj rano przy starcie i:
a) kazał usunąć linki do donate (to że się wczoraj pojawiały przy reconnectach to wina automatu streamlabs, w dodatku opcja ukryta w cholerę)
b) kazał dać w opisie link do swojego kanału
Proof: https://www.wykop.pl/wpis/31131749/daniel-zainteresowany-restreamem-remontu-link-do-s/

Więc: atencji nie szukam, nie zarabiam na restreamie (nie otrzymałem ani
  • Odpowiedz