Wpis z mikrobloga

@wuwunio z dupy wyjenty tego typuuuu beeeeeeeeeeenc. Marcin tęsknie za tajgerem, zrób coś żeby wróćił ze swoim ponadczasowym contentem. :'( i tak btw to jesteś #!$%@? gość, jak ja Cie szanuje. <3
  • Odpowiedz
@wuwunio: Cześć Marcin! Pytanko takie: dlaczego "Dolina Trzech Spawów" była tak podobna do Tukum? nie ukrywam, że byłem nieco zawiedziony, ale szacun dla Janczara za tą czołówkę (chyba, że to nie on robił :D). Mistrzostwo świata! Jesteś jednym z najpozytywniejszych gości w tym kraju! Czekam na kolejne Palhajsy :D Zaprosiłbym do nas na Dożynki, ale ostatnio był kabaret "Koń Polski" bodaj, a ja nie chcę Ci zwracać za chemię. Pozdrawiam ciepło!
  • Odpowiedz
@frozenrb: w 69 odcinku :)

@teherty: No to był zbyt duży projekt jak na jedną osobę i po roku dłubania porzuciłem "Wino Adventure 2". Szkoda, że zabrakło mi zapału bo zrobiłem tam dużo zajebistych rzeczy o których świat się nigdy nie dowie :/

@FRIX1988: Bo miała być podobna, to jest typowy sequel. Chciałem w nim zrobić wszystko to co nie udało się w pierwszym oraz pokazać wszystkich bohaterów moich
  • Odpowiedz
@pawel_je: Przemyślałem to i nie jestem zainteresowany. Nie założyłem konta na wykopie żeby świecić i błyszczeć tylko po to by obserwować to co mnie interesuje.
  • Odpowiedz