Wpis z mikrobloga

No #bojowkaios, pijmy razem kompot! :D

Po blisko 3 latach spędzonych z poczciwym i zasłużonym 6 Plus pora na zmianę - dzień dobry iPhone 8 Plus! :) Pewnie kolejne 3-4 lata do następnej zmiany ;)

#chwalesie #apple #iphone #ios

P.S.:Dlaczego nie X? Bo odpowiada mi wszystko w bryle 6 i w ogóle jestem przyzwyczajony :)

P.S.2: Dlaczego nie 7 Plus? Bo 8 Plus był... tańszy! ( ͜͡ʖ ͡€)

P.S.3: Tak, mama wie. Żona i dzieci też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz omen85 - No #bojowkaios, pijmy razem kompot! :D

Po blisko 3 latach spędzonych z pocz...
źródło: comment_MwuInao9umgYDsAtTFsRHNwa3Uf6sI4s.jpg
  • 21
@omen85: Czyli tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW po milionie pożółkniętych etui silikonowych kupiłem w Euro RTV za bodajże 19,99 zwykłe, przezroczyste silikonowe - wygląda idealnie po paru miesiącach, nie żółknie praktycznie. Polecam
@omen85: Jakbym miał wybrać to bym wybrał coś ze skanowaniem siatkówki ( ͡º ͜ʖ͡º) Czyli coś droższego. Wiesz nigdy nie miałem porządnego telefonu a trzeba było coś wybrać. Bo już miałem dosyć siedzenia na sami swoi, ekhem nokii xD
@diejwid: kupiłem w Euro, 3699 zł za 64 GB, 7 128 GB droższa kilka stówek, nie pamiętam ile. Mój 6+ ma 64 GB, mam zapełnione ok. 60% (mnóstwo w chmurze), nie potrzebowałem więc większej pamięci, wobec czego wziąłem 8 64 GB z kilkoma wodotryskami więcej względem 7 128 GB :)
@mistellaire: pracowałem w galerii handlowej na stoisku z telefonami, akcesoriami, gosciu sprzedał nam ten telefon, zalakowany, z umowa z tego samego dnia, i po tygodniu dogadałem się z nimi na niego, wyszło mi 2700, srebrny 7+ 128