Wpis z mikrobloga

Projekt #diy (kontroler do gry #hatsunemiku Project Diva Future Tone na #ps4) który zacząłem 2 lata temu (w okolicach premiery tej gry - czerwiec 2016) w końcu zmierza ku końcowi. Całą elektronikę (przyciski + Brook fighting board + połączenia + nawet arduino z "panelem" dotykowym) miałem już gotowe w 2016, ale nie miałem pomysłu na "pudełko" - aż do teraz - skorzystałem ze zmodyfikowanego pod moje potrzeby projektu stąd.
Projekt jeszcze nie ukończony, ale myślę, że teraz mnie już raczej nic nie zatrzyma - jak tylko dostanę więcej śrub M3X35 bo okazało się, że nie mam pod ręką żadnych wolnych :(.
Pierwsza wersja bez panelu dotykowego (bo mam pewne problemy z jego działaniem pod 3mm plexi), natomiast na pewno będzie też druga wersja jak tylko uda mi się rozwiązać aktualne problemy.

Jakby ktoś był ciekawy - tak wygląda oryginalny kontroler (z panelem dotykowym) wymontowany z automatu HMPD Arcade: https://imgur.com/a/TEoR1
Pobierz Kw4s - Projekt #diy (kontroler do gry #hatsunemiku Project Diva Future Tone na #ps4) ...
źródło: comment_dnnNp1O6dkKrxFSkVh2gJpeWODZ8AXp3.jpg