Wpis z mikrobloga

Można robić memy, śmieszne przeróbki zdjęć i filmików, można wymyślać lub podbarwiać historyjki o Tigerze, można szydzić z fizjonomii czy z mowy, można obnażać jego miałkie kłamstewka ale nic, absolutnie nic, nie jest większą beką niż Tiger który postanawia zrobić sobie milionową fotkę z gestem trzymania się za brodę. Jestem sławny, jestem ubóstwiany, patrzcie na mnie bo jestem gwiazdą, jestem waszym idolem mówi. I największa beka jest tego typu że to prawda tylko że po 6 latach Tiger jako jedyny nadal nie wie jakiego rodzaju jest gwiazdą i z czego bierze się jego fejm bebg.
#bonzo #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_dbpCeuCSNeZkwdnC03svrPuYPN1ViBGN.jpg
  • 25
@RzecznikWykopu: 6 lat wstecz... to już sporo czasu XD
Temat dość ciekawy. Kiedy usłyszeliście o Bonzie pierwszy raz? U mnie na pewno na jutju się przewinął w 2012 roku, czyli u początków wątpliwej kariery, ale nie zainteresowałem się nim zbytnio. Chyba jakoś w końcówce 2015 r., na pewno pierwsza połowa 2016.
@RzecznikWykopu (sorry, nie mogłem edytować poprz. postu) Choć chyba już wcześniej... Pamiętam, jak chwalił się nowym mieszkaniem (dziś wiem, że to było przy Wschodniej) i jeszcze wtedy był w miarę ogarnięty (nawet niektórzy go chwalili, że mieszkanie może bidne, ale przynajmniej żyje na własny rachunek). To w którym to było? 2014?