Wpis z mikrobloga

Pierwsze wici rozesłane, napisałem do kilku portali ładnie wypunktowane wszelkie przewinienia tego śmiecia.
Napisałem do wypożyczalni aut maila, teraz przygotowuję zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, jeżeli jest ktoś bardziej ogarnięty w sprawach donoszenia proszę o pomoc na PW lub zgłoszenie tego, mogę przekazać moje personalia i zeznawać w tej sprawie gdyż sporo tych akcji widziałem na żywo.
Nasza walka trwa, wierzę tak jak napisał @snierzyn że dostępny materiał pozwoli usunąć tego chwasta z internetu i zamknąć mu drogę do jakiejkolwiek współpracy komercyjnej. Powtarzam, ta osoba jest głęboko zdemoralizowana i sam fakt że jest tak popularny w internecie niezbyt dobrze rzutuje na stan naszego społeczeństwa. Tacy ludzie powinni zostać izolowani.
Pokładałem nadzieje w omzrik ale obsrali zbroje, spróbuję podpytać jego wielce poważnego menago-prawnika. Składam zawiadomienie do Fundacji Dajmy Dzieciom Siłę, Amnesty International i kilku innych walczących z rasizmem/ksenofobią. O ile tych organizacji nie popieram to mogą w końcu przydać się do usunięcia ze społeczeństwa i masowego odbioru tak paskudnego, zepsutego do szpiku kości osobnika.

Bez odbioru.

#polowanienachudegobyka #rafonix #patostreamy #danielmagical #gural #polowanienaplastusia #bystrzaktv #rafatus
  • 8
  • Odpowiedz
Bez przesady, typ będzie miał kłopoty jak gruba ryba (której to wyszło na plus wsumie xD). Nie niszczmy mu działalności tylko dlatego że reklamował swoje samochody.
  • Odpowiedz