Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem ze swoim zyciem. Od dluzszego czasu nie widze sensu wstawac rano, w ogole zyc. Jestem samotny, mieszkam sam, gdy przychodze po 8 godzinach pracy, ktorej nienawidze to nie ma do kogo sie odezwac. Koledzy dawno mnie zostawili na poczet swoich dziewczyn i jestem tylko ich wypelnieniem czasu, gdy partnerka nie moze. Hobby, pasje stracilem dawno . jestem psychicznie zmeczony i z kazdym dniem sie zastanawiam czy po prostu nie wziac sie i #!$%@? #pracbaza #przegryw
Najgorsze jest to ze jak probuje cos zmienic w zyciu to jest jeszcze gorzej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania to zmień pracę. Ja przez kilka ostatnich miesięcy też miałam dziwny czas, robota satysfakcjonująca finansowo ale nuż ąca i #!$%@?ąca w gruncie rzeczy. Miałam poczucie bezsensu. Budziłam się rano z myślą "#!$%@? znowu?!". Stwierdziłam że czas na zmiany. Teraz wracam z drugiej pracy po 12h z bananem na twarzy. Ciągnę dwa etaty (jeden dla hajsu, drugi dla realizacji marzeń). Energii mam więcej, jestem dużo lepiej zorganizowana. O dziwo daje rade jeszcze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania kurła pane. Wiesz ile ludzi chciało by być w Twoim miejscu? Nie trzyma Cię kobita, dzieci, świat stoi otworem, jeśli nie przymierasz głodem możesz kombinować, zmiana pracy, doszkolenie, szukać co Cie jara, przecież nie sprawdziłeś wszystkiego. Słabe powiedzenie ale prawdę niesie: "masz głowę i ch*j to kombinuj".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz się od czegoś uzależnić, czy to jakiś nowy nawyk, czy to bieganie czy sranie na czas. A jak nie znajdziesz nic sam to idź do psychiatry, on cie już od czegoś uzależni co będzie ci wydzielało hormony odpowiedzialne za bycie bardziej happy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To co piszesz możesz wskazywać na depresję, a depresja to choroba jak każda inna i da się leczyć. Możesz sobie zrobić test depresji Becka - tutaj masz link. Jeśli wyjdzie Ci wynik wskazujący na depresję to warto żebyś umówił się na wizytę u lekarza psychiatry, ewentualnie udał do Ośrodka Interwencji Kryzysowej jeśli nie będziesz chciał długo czekać na wizytę, a nawet do lekarza rodzinnego.
  • Odpowiedz
To będzie chodził na spacery z psem w takim samym humorze debile xD kup sobie jakieś dobre dragi najlepiej kwasy odpal dobrą muzykę i lecisz z tematem nie słuchaj tych mami synków "kup psa i idź na długie spacery" dawno się tak nie uśmiałem hahaha elo z fartem
  • Odpowiedz