Wpis z mikrobloga

  • 15
Co ma na celu obrażanie tych, którzy grają w tą drugą/konkurencyjną grę? To bez sensu przecież. A jeśli uważasz tych po drugiej stronie barykady jako dzieci czy jakichś upośledzonych umysłowo to poprostu graj w swoją grę z radością, bo ci "upośledzeni" i tak się nie przesiądą na grę, w którą grasz i na szczęście nie zatruwają ci w niej twojego e-życia.
Pozdrawiam

#niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
@majn
Ludzie to debile i mają taki sposób na dowartościowanie się. To samo z klubami piłkarskimi, konsolami na których grają, zaraz będą się kłócić który papier toaletowy lepiej wyciera dupę - z Lidla czy z Biedronki.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Ja gram i w to i w to, chcę się wyczillować to włączam Fortnite, gra jest szybka, przyjemna i łatwa. Chcę się trochę "namęczyć", żeby wygrać to włączam poważniejszą rozgrywkę jaką oferuje PUBG. Dwie różne gry, obie fajne, ale poza formą Battle Royal nie powinno się ich porównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hubadev Hmmm... Wtedy taka jednostka powinna się chyba udać do psychologa w celu zdiagbozowania skłonności masochistycznych ( ), no chyba, że jest masochistą to wtedy Ok
  • Odpowiedz
Co ma na celu obrażanie tych, którzy grają w tą drugą/konkurencyjną grę?


@majn: By wywołać ból dupy u innych, tak o dla zabawy, po nic innego po prostu aby się pośmiać, kiedyś wchodziło się na forum Dragon Balla i pisało że postacie z Naruto są silniejsze i już była gówno burza
  • Odpowiedz