Wpis z mikrobloga

#seriale
#horror #scream

Rok temu obejrzałem 2 sezony "Scream" i jako, ze mi się podobało z pewną dozą niecierpliwości czekałem na 3 który ma wyjaśnić kto, co, dlaczego i zakończyć główny wątek.
Miał być w marcu, nie ma to szukam w necie newsów. i co znalazłem:
Data wydania 2018 wiosna (ale kiedy nie wiadomo)
Opóźnienie jest przez aferę Weinsteina
I teraz najlepsze:
The upcoming third season is going to be a reboot of the entire show, featuring all-new characters.

Ja #!$%@?. NIe wierzę, że można coś takiego #!$%@?ć.
MarkiMarka - #seriale 
#horror #scream

Rok temu obejrzałem 2 sezony "Scream" i ja...

źródło: comment_ViVBmCEUmtJbj0ydel1WhQjDrQHSly1h.jpg

Pobierz
  • 6
@drzuo: Jedyne co dobrego z tego wynika, że może aktorstwo będzie lepsze bo tam był dramat. Ale fajne było to, że w tych czasach np w 1 sezonie poza tą pseudo lesbijką nie było żadnej propagandy multikulti. Normalny serial bez rasowych czy światopoglądowych narzucanych treści. To się dośyć mocno rzucało w tłumie innych seriali.

Fabularnie powinni to jakoś zamknąć.
Reebot mi nie przeszkadza, choćby w innym serialu z tego gatunku: "Slasher"
@MarkiMarka może w sezonie 3 będzie jakieś nawiązanie do poprzednich, byłoby fajnie jakby to zamknęli jakoś. Nawet jedna scena, cokolwiek. No nic trzeba czekać i się przekonać. Slasher 1 sezon to była komedia, główna bohaterka to zasługuje tylko na 'xD'. Drugi też mnie jakoś nie poruszył, ale był fajny motyw z tymi retrospekcjami.

No i kilka postaci epizodycznych z 1 sezonu bylo w 2.
2 Slasher przynajmniej starał się przypominać gatunkowo slasher. Może nowy Scream na obecnej fali nostalgi i nawiązywania w filmach/serialch do lat 80/90 będzie bardziej slasherowaty. I tą nadzieją żyję.