Wpis z mikrobloga

Opisze wam pewna sytuacja jaka mnie ostatnio spotkała na steamie. Mam 2 konta. Główne ma oczywiście masę gier i na nim głównie gram. Na drugim koncie jest cs:go oraz F1 2017 i używam go ze tak powiem of święta jak potrzebuje pograć z kumplami z niższa ranga. Pewnego pięknego dnia zorientowałem się ze nie mogę się zalogować na tym 2 koncie. Zauważyłem ze mail został zmieniony na inny. Nie wiele myśląc napisałem do supporu steama z prośba o pomoc. I tu najciekawsza rzecz. Przyjmijmy ze moja ksywa w realnym świecie to piechur01. 2 konto było odkupione od kumpla i nie było powiązane ani z Facebookiem ani innym portalem. Login do tego drugiego był tez jakiś dziwny. Aż tu odpisuje mi support ze przesyła mi nowe dane do logowania dla konta. I jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem ze login zmienił się na piechur629 oraz hasło(przypadkowe cyfry i litery). Jakim cudem steam dał mi taki login? Przypadek? Inwigilacja? #steam #csgo
  • 12
@Piaer: kumpel kupił sobie cs:go ale nie miał czasu grać i oddał konto. To jak straciłem to sam chciałbym wiedzieć. To ze steam zmienił login to tam małe piwo. Ale jakim cudem tak trafili?