Wpis z mikrobloga

#gory #zawoja #wspinaczka #podroze #wyszedlemzdomuiniewiemmkiedywroce

Siemson! Chcę się wybrać w góry, dokładnie to chciałbym po raz kolejny wejść na Babią Górę z koleżanką, szukam noclegów w miejscowości Zawoja, macie jakieś godne polecenia? Wiadomo, że w internecie mogę znaleźć dobre komentarze względem każdego ośrodka, ale nic się dla mnie tak nie liczy jak rada Mirków. Jeżeli chodzi o transport to najprawdopodobniej będzie to bus z Katowic do Zawoi i pod względem tego również szukam jakiegoś noclegu, żeby nie trzeba było biegać po całej miejscowości szukać. Więc... Co poleciacie?
  • 8
  • Odpowiedz
@Buraczany:

to bus z Katowic do Zawoi


Zawoja ma z 15km, zobacz najpierw gdzie wysiądziesz i czy bardziej Ci zależy na kombinowaniu by było blisko z busa czy potem blisko na szlak. Jeśli blisko na szlak, to Zawoja jest ciężka pod tym względem bez samochodu :/
  • Odpowiedz
@Buraczany: Większość ośrodków bez problemu podrzuci Cię pod wejście na babią - trzeba tylko zagadać. Czy poza wejściem chcesz coś jeszcze robić w tej najdłuższej wsi w polsce?
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: @high_hopes: jednak będę jechać tam autem, patrzyłem na dojazd busami i wyglądało to koszmarnie.
@szarlejos: w sumie to nie, wejść na szczyt, zjeść i zejść, może pozwiedzam okolicę na następny dzień, jeśli będę miał ochotę. Problemem jest to, że jestem ograniczony czasowo.
@idol89: zdecydowałem się na ośrodek Beskid, z tego co widziałem zdjęcia i wyczytałem w opiniach, spełni moje wymagania, a i cena też nie była niesamowicie
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: a dziękuję bardzo, mam nadzieję, że będzie udany :) to taka w sumie pierwsza rzecz z długiej listy czego nie zrobiłem jak miałem narzeczoną, więc bardzo mi zależy żeby wszystko było w porządku
  • Odpowiedz