Wpis z mikrobloga

#rower Mireczki,, macie godne polecenia jakieś szlaki rowerowe po których było by można pośmigać, szuter, las itp itd, asfaltem tez nie pogardzę. Na tą chwilę znalazłem Żywiec - Skrzyczne. Mam chęc gdzieś pojechac z rowerem i sobie pojeźżdzić po jakiś fajnych trasach ale ciężko się zdecydować na coś poza krótkim opisem i dlugością trasy.
  • 8
  • Odpowiedz
@anthoris Mieszkam bardziej na zachodzie i tutaj też, by się przydało coś zrobić, bo tak naprawdę nie ma tutaj gdzie się wybrać, żeby pojeździć na rowerze, pozostają tylko okoliczne dziurawe drogi.
  • Odpowiedz
(Green Velo)


@Kubaa001: @anthoris: ale to tylko wybrane odcinki. Reszta to Green Failo (poprowadzona gruntówkami) jest już zniszczona, rozorana, błotnista. Trzeba mieć prowiant na trzy dni, koc, radiotelefon, rakiety śnieżna i 20 litrów wody na głowę by mieć szansę na ratunek.
  • Odpowiedz
@sargento w moich okolicach i bliższy teren jest ok. A gruntówki ... Wczoraj ciągnik mnie wyciągał jak zakopałem się w błocie służbowym autem. Tam gdzie nie ma aut jest ok. Trasa wzdłuż Bugu w tamtym roku również była elegancka, gruntowa.
  • Odpowiedz