Wpis z mikrobloga

Typowa główna wykopu. xD

Dodałem komentarz na głównej, gdzie starałem się być obiektywny i oceniłem zachowanie dwóch zwaśnionych grup. Na początku widziałem minusika, który następnie zmienił się w plus - prawdopodobnie osoba, w trakcie czytania dała "minus", ale po zapoznaniu się z resztą uznała, że dobrze prawię.
Z kolei nieco później stało się coś odwrotnego, plusik zamienił się w minus, zapewne dlatego, że ktoś na początku pomyślał, że dobrze robię smarując post w stronę grupy, którą on/ona szkaluje. :D

Oczywiście to żadna nowość, że wykopy/zakopy oraz plusy/minusy są "wciskane" impulsywnie. Tylko trochę żal, że przez to niektóre ciekawe treści zostają upupione, a dyskusje to głównie wylew nienawiści.

#wykop #glownacontent
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@PiccoloColo zgadzam się, jako kierowca, rowerzysta i pieszy. Każda z tych grup popełnia rażące błędy, piesi na pasach się nie rozglądają, kierowcy wyprzedzają na pasach czy rowerzyści którzy poruszają się na chodnikach. Trzeba patrzeć indywidualnie, na człowieka, a nie grupę, ponieważ może to spowodować nieobiektywne ocenianie.
  • Odpowiedz
@Laaq: Dokładnie. Jednak egoizm w takich przypadkach rozprzestrzenia się jak wirus, ale to nic, że skutkuje to aspołecznymi wręcz zachowaniami podczas poruszania się. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@atur94: Kolejna błędna nie tyle interpretacja, co zrozumienie tekstu. Nie widzę by w moim poście panowało jakiekolwiek rozemocjonowanie faktem, iż dostałem minusy. Ba, jak widać to także nie byłem szczęśliwszy z powodu zamiany na plusa, więc nie wiem skąd te wnioski. Nie wiem czemu to tak dla Ciebie wygląda, ale rzeczywisty stan rzeczy wcale temu nie odpowiada. ;)
  • Odpowiedz