Wpis z mikrobloga

@Rihter: no jak mam przestać jak mnie w #!$%@? robią na każdym kroku? Tak kupiłem tego shitcoina i załuję! Nie dotrzymali jeszcze ani jednego terminu od początku swojego istnienia.
@qbicone: a słyszałeś kiedyś o prawie Hofstadtera (Hofstadters-law) gościu z IOTY nawet o tym pisał. Poczytaj sobie to może nie będziesz tak płakał
@Rihter: ok czekam i będę Ci bił brawo że kupiłeś coina który jest scamem według Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qbicone: A to jest twój argument że nic nie zrobili bo nawet nie potrafisz poszukać w google i się rozeznać? Każdemu Janoszowi trzeba wszystko podawać na tacy? Kończę tutaj też odpowiadać bo szkoda mi czasu.
@blink: Argument podałem wcześniej. Nie wyrobili się z niczym co założyli sobie. Coin jest bezużyteczny na ten moment i nic nie wskazuję na zmianę tego. Ale proszę obrażaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rihter: Kojarzysz @nocny_janek: ? Był tu kiedyś, bardzo ogarnięty chłopek.
Wspominał że na githubie przeglądał projekt liska i znalazł jakiegoś buga. Zgłoś go deweloperom razem z gotowym pathem. Im się nawet nie chciało go zaimplementować. Zrobili to po pół roku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już wtedy widział jak będzie wyglądał ten projekt