Wpis z mikrobloga

@Mocniejpliss: koleś jest nadal w stadium denial (niedowierza) a bitcoin już dawno jest w bear markecie. Tacy fachowcy nie mają pojęcia o bitcoinie ponieważ oni są fachowcami od rynków kontrolowanych, które nie mają dużo wspólnego z wolnym rynkiem. Dlatego w moim mniemaniu nie można ich porównywać a my lecimy duuuużo niżej. Koleś powinien analizować rynek krypto i poprzednie bańki a nie porównywać do rynku akcji.
@pawlo74:

koleś jest nadal w stadium denial (niedowierza) a bitcoin już dawno jest w bear markecie. Tacy fachowcy nie mają pojęcia o bitcoinie ponieważ oni są fachowcami od rynków kontrolowanych, które nie mają dużo wspólnego z wolnym rynkiem. Dlatego w moim mniemaniu nie można ich porównywać a my lecimy duuuużo niżej. Koleś powinien analizować rynek krypto i poprzednie bańki a nie porównywać do rynku akcji.


Zajebiście mądrze powiedziane. Zaskakujesz mnie
@pawlo74: na odwrocenie trendu nie licze ale na mocne odbicie tak, podwójne szczyty i dna widać bardzo czesto na bitcoinie w momentach kluczowych. Watpie zeby spadal nieprzerwanie do 4 tys o których tak dużo ludzi mówi.
na odwrocenie trendu nie licze ale na mocne odbicie tak, podwójne szczyty i dna widać bardzo czesto na bitcoinie w momentach kluczowych. Watpie zeby spadal nieprzerwanie do 4 tys o których tak dużo ludzi mówi.


@Mocniejpliss: jakbym czytał samego siebie w 2014 też nie wierzyłem, że bitcoin kiedykolwiek spadnie poniżej $300 to miało być według mnie definitywne dno i czekałem na odbicie. Co jednak stało się zaskoczyło mnie i nauczyło pokory.