Wpis z mikrobloga

@Antidotum119: Keyboard? Polecam klawiatury firm Corsair, Qpad i może jeszcze Steelseries.

Ale następnym razem, proszę uprzejmie o posługiwanie się jednym językiem, zamiast wplatać obcojęzyczne słówka.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: dokładnego modelu niestety Ci nie podam, bo nie jestem na czasie ale zwróć uwagę żeby miał klawiaturę dynamiczną. Przydatne są czasem bajery typu wejście/wyjście USB, pedał, tryby nauki itp. Pytanie też jaki rodzaj muzyki chcesz grać, bo wtedy ważny jest np. zestaw dźwięków. Polecam odwiedzić sklep muzyczny i ograć kilka modeli, bo każdemu co innego spasuje, a jak ceny będą wysokie to poszukać w necie. Osobiście miałem 2 modele Yamahy
  • Odpowiedz
Szukanie w Google niestety zawiodło, bo na forach dla keyboardzistow oczywiście trzeba dołożyć kilka tysięcy i kupić coś porządnego


@Antidotum119: coś w tym jest, przez jakiś czas miałem styczność z jakąś PSRka od Casio za 1,5k. W porównaniu do klawiatury midi czy starego romplera scenicznego Rolanda (za które w sumie zapłaciłem 1k), klawisze gorzej amortyzowały, miały słaby opór, były za czułe, a przy graniu można było wyczuć lekko tandetne wykonanie. Podejrzewam,
  • Odpowiedz