Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: niby spoko bo to kolejna osoba ktora #!$%@? edofilowi bez p no ale jak widac na wyzej zalaczonych obrazkach, el lewako to farmazon¯\_(ツ)_/¯. Dodatkowo to farmazon ktory chce cos ugrac na aferce, niezbyt glosno o nim teraz wiec cos trzeba zrobic zeby znowu w mediach szumialo.
  • Odpowiedz
@vrohn: w filmiku na ktorym wypowiadal sie raper donGURALesko, mowil ze gural to znak towarowy od kilku lat. To zdjecie jest tylko dowodem na to ze klamal, i ze wcale tak nie jest i tak naprawde edofilowi bez p nie moze nic zrobic. Wlaczyl sie do aferki bo chcial ugrac w niej cos dla siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: nie mam w zwyczaju rozmawiać z kimś kto próbuje mnie obrażać i nie jestem niczyim rzecznikiem. raz jeden się do Ciebie odzywam śmieszku.

co do zarzutu, tak Gural do urzędu rejestracje zgłosił jak na zdjęciu, żadna tajemnica przecież każdy może to sprawdzić. na video jak rozumiem, był skrót myślowy. zresztą z tego co wiem, jeśli od wielu lat używa się jakieś marki to jest ona chroniona nawet więc może o
  • Odpowiedz