Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień i kolejna walka z fanatykami #lisk #kryptowaluty
Wczoraj jeden użytkownik stwierdził że 10 stycznia to Q4 i Kordek miał prawo sprzedaż 110tys lisków pomimo że zapowiedział sprzedaż w Q4 2017.Sami sprawdzcie cene liska w grudniu a styczniu. Dziś kolejny zarzucił mi kłamstwo i że użytkownicy porzuconego projektu Crypti przez Kordka otrzymali w rekompensacie tokeny LSK co jest oczywiście bajką bo nic takiego nie miało miejsca. Lisk do wpisu https://www.wykop.pl/wpis/30980127/max-kordek-przedstawia-w-jaki-sposob-zarejestrowac/109950895/#comment-109950895
  • 24
Mamy tutaj kolejny dzień pięknego przykładu pieczenia pupci typowego nosacza, którego największym osiągnięciem jest karta z debetem.
@Rihter: Dostał, bo bezużyteczne tokeny crypti odkupywali, a nie porzucili.
Manipulacją jest też pisanie o sprzedaży przez Kordka części tokenów. Jak napisałem sprzedał ich do tej pory 60 tys. mniej niż miał w planie. Piszesz zaś jakby zrobił scam exit. A sprzedał trochę później i mniej niż wedle planu, 1/40 jego zasobów, z których jeszcze 1,7 mln ma rozdać na projekty oparte na lisku. No i fajnie, żeby w każdych walutach
@magik69: W jaki sposób tokeny crypti były bezużteczne skoro platforma działała i można było tam zarejestrować aplikacje? W ogóle znasz temat crypti? bo z tej dyskusji wynika że za wszelką cene próbujesz bronić Kordka natomiast nie masz żadnej wiedzy. Nie interesuje mnie litecoin. Kordek według swojego planu powinien sprzedać tokeny w 4 kwartale roku 2017. Natomiast sprzedał je później jak cena przebiła ATH USD.
@Rihter: No to działała czy nie działała? Potrzebne były czy nie tokeny crypti? Zdecyduj się. Kto chciał zamienił na LSK, nie widzę tu żadnego oszustwa, tylko uczciwą politykę. A co do sprzedaży, że zrobił to później - też wiedziałeś w Q4, że cena skoczy w styczniu? Jeśli tak to powróż ze swojej kuli na drugi raz.
@magik69 Serio. Dyskusja z toba nie ma zadnego szensu. Ignorujesz dowody ktore ci przedstawiam, nie masz zadnej wiedzy. Swoje wpisy opierasz na slepej wierze w projekt. Skonczylem dyskusje z tobą.
@Rihter: Jakie dowody? Przeinaczasz fakty, w ogóle nie masz rozumowania logicznego. Nie wierzę ślepo w projekt, po prostu obserwuję co się dzieje. Sprzedaj co masz jak taki zły projekt, swoje powiedziałeś, myślę, że wystarczy. Ja jeszcze czekam.
@magik69: Przeciez sprzedałem część po 120zł. Dowody? Wrzuciłem ci jeden z któego wynika że żaden posiadacz krypti nie otrzymał za darmo w ramach rekompensaty lisków. Wrzucam jeszcze jeden z którego wynika że nie powinien sprzedawac w styczniu. Pokazuje ci wszystko czarno na białym a ty dalej gadasz swoje. Albo jesteś jakimś gowniarzem albo poprostu fanatykiem który nie przyjmuje faktów.
Rihter - @magik69: Przeciez sprzedałem część po 120zł. Dowody? Wrzuciłem ci jeden z k...

źródło: comment_xd3r7GxgJTsg1f9StaEWyhxyHwPx7BIn.jpg

Pobierz
@Rihter: Zrobili opcję kupna za walutę, której projekt zamykają po sztywno określonej cenie przez całe ICO liska. Co sobie z tym crypti później zrobić mogli? Nic. Jeśli byłoby tak jak chcesz tu ludziom wcisnąć, to liski sprzedawaliby tylko za btc. Nie widzisz różnicy? Nie widzisz.
@magik69 I tutaj wlasnie wychodzi cala twoja niewiedza. Nikt wtedy nie zamykal projektu crypti. A posiadacze crypti podczasz zamykania projektu dostali w rekompensacie inna walute. Wiesz jaką? Na pewno to nie byl lisk. Ciagle klamiesz a zarzuczasz klamstwo innym. Typowe zachowanie dzieciaka. Koncze dyskusje.