Wpis z mikrobloga

Serwus!
Moja mamusia prowadzi bloga na stronie bloog.pl ale niestety jutro go zamykają i muszę w jakiś magiczny sposób zgrać go na swój pomysł. Jako, że vikop pomaga tropić pedofili to pomyślałem, że pomożecie mi w przenoszeniu twórczości mojej rodzicielki. Przeszukałem googla, wszystkie fora i niestety nadal nie potrafię znaleźć odpowiedzi jak przenieść treści z bloog na jakiegoś wordpressa albo chociaż na dysk. #pytaniedoeksperta #programowanie jako zapłatę dodaje śmieszny obrazek
herbobke - Serwus!
Moja mamusia prowadzi bloga na stronie bloog.pl ale niestety jutro...

źródło: comment_7N1o4YL4OkPESKVugShVUC2Zj3FaHgLz.jpg

Pobierz
  • 4
@herbobke: Dobrze że powiedziałeś, zdążyłem zarchiwizować swoje pierwsze podrygi w internecie. Jaki ja bylem głupi. Dobrze że mój blog zablokowali dla odwiedzających po tym jak skapnęli się że wrzucałem tam pliki wykonywalne - ja tylko chciałem się pochwalić że umiem into c++ ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Wejdź w panel wyświetlania wpisów. Wybierz wyświetlanie jak największej liczby wpisów na jednej stronie i zapisz stronę jako plik HTML. Treść
@herbobke: wordpress przyjmuje różne formaty, najważniejsze to żebyś miał kopie danych czy to w postaci pliku html / zrzutu wykonanego httrackiem czy też wyeksportowanych danych.