Wpis z mikrobloga

@a665321: moze i jest uposledzione ale wg mnie jakosc dzwieku na sluchawkach przewyzsza znaczaco spotify. Jakosc utworow na spotify jest lekko mowiac tandetna lub srednia, brak dynamiki po prostu slychac "plaskosc" choby deezer brzmi lepiej o apple music nie wspomne. Wystarczy wybrac kilka swoich ulubionych utworow i poslychac w tych serwisach i od razu wyjdzie kto ofereuje lepsza jakosc wzgledem funkcjonalnosci.
@a665321: używałem przez pół roku i zrezygnowałem, wszystko fajnie, w jednej aplikacji i takie zintegrowane. Ale...
Na minus:
- odkrywanie nowych albumów, nie ma jakichś trafnych sugestii
- wydawałoby się, że jak Applowa usługa, to sterowanie odtwarzania na jednym urządzeniu z drugiego, będzie intuicyjne i łatwe? Nawet tego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) serio?
- o iTunes na windowsie nawet nie wspomnę, to działa jakby miało,
@Nie_znany: a, to ja dodam od siebie jeszcze ze mam macbooka i tutaj ten iTunes to tez tragedia XD całe życie myślałem ze iTunes na windowsa #!$%@? bo jest pod macos- nieprawda, na macos tez jest #!$%@? XD
W ogóle, znajdowanie muzyki jakiejkolwiek jest okropne. Będąc na telefonie, nie mogę znaleźć ani wykonawcy ani kawałka, wyświetlają mi się tylko radia i playlisty. Wtf?