Wpis z mikrobloga

Hej, mirki! Przymierzam się do zakupu fotela biurowego. Potrzebuję czegoś wygodnego, na czym można spokojnie spędzić 8 godzin pracy przy komputerze. Ktoś jest coś w stanie polecić? Budżet to 600-700 zł.
#fotel
  • 7
  • Odpowiedz
Kurczę no, sorki. Nie logowałem się tu dawno. Nie wiedziałem, że tak to działa i tak się ktokolwiek oburzy. Również nie wiedziałem, że usunięcie tagu nie pomoże. Rozumiem, że jak dodam z powrotem tag to nie zawołam po raz drugi 4500 osób? I dobrze prawisz, dodałem ten tag, bo uznałem, że wśród programistów znajdzie się stosunkowo dużo osób, które temat już zbadały i mogą coś polecić. Mea culpa.
  • Odpowiedz
Nie logowałem się tu dawno


@Desmond: To kolejna wskazówka, jak najedziesz na komentarz to pojawia się opcja odpowiedz, używaj jej, bo inaczej nikt powiadomienia nie dostanie i łatwo przeoczyć odpowiedź (miałem akurat tą kartę jeszcze otwartą).
Jak dodasz tag edytując wpis to nigdy tym nikogo z tagu nie zawołasz, powiadomienie rozsyła się raz przy dodawaniu wpisu, potem jego edycja już nikogo nie woła. W komentarzach też tagi nie wołają.
Mój
  • Odpowiedz
@Desmond: (i trochę @Goglez) Ja bym polecił Ci zwiększyć budżet mniej więcej do 2K.

Osobiście korzystam z czegoś takiego - https://www.ceneo.pl/13985644 - ogólnie jest kilka podobnych technologii, ale niestety w podobnych lub nawet wyższych cenach.

Jak się długo pracuje przy biurku warto jednak -moim zdaniem - zadbać o swój kręgosłup.

Za 600-700 zł - można znaleźć coś ergonomicznego, ale raczej niewygodnego - próbowałem różnych rozwiązań, dlatego w tym
  • Odpowiedz
@Desmond za ~500 zł kupisz Markusa w Ikei, pracuję na nim trzeci rok, mam go w pracy i w domu. Sprzedam Ci też trochę wiedzy tajemnej: plecy bolą od braku ruchu a nie przez to, że nie masz krzesła za 2k
  • Odpowiedz