Wpis z mikrobloga

@Xavax: ja na ten przykład strasznie ubolewam nad szerokością miejsc parkingowych szczególnie w galeriach handlowych. Ciężko wsiadać, wysiadać, coś zapakować. Upchane na maxa i do tego obtłukujo auto.
  • Odpowiedz
@RETTEVER: No pewnie, najlepszy model to amerykański, wielkie miasta, z wielkimi drogami przez centrum i wielkimi parkingami. Szczególnie by się sprawdził w gęsto zaludnionej Europie.

@arczer: i nadal nie potrafisz swoim autem zaparkować. #!$%@?, trochę jednak mi cię żal.
  • Odpowiedz
@lewaq3000 xD czyli jak masz w sumie miejska c klasę za 200k i niechcesz stawać w wąskim miejscu bo ci Grażyna obije fure wyjmujac swoje gowniaki z auta to znaczy że nie umiesz jeździć xD?
  • Odpowiedz
i nadal nie potrafisz swoim autem zaparkować. #!$%@?, trochę jednak mi cię żal.


@lewaq3000: gdzie napisałem, że nie potrafię. Potrafię tym bardziej że mam kamery, a sam temat dotyczy miejsca jakie jest przeznaczone na jedno auto idealnie zaparkowane. Jezu z kim ja tu muszę gadać XD
  • Odpowiedz
@arczer no on tam pewnie w swoim czinkłoczento xD to wjeżdża gdzie popadnie i mu nie przeszkadza że ktoś obok drzwiami mu rysuje samochód jak wsiada
  • Odpowiedz
@RETTEVER: może dlatego że są miejskie. Polecam kupić dwa samochody, jeśli musisz jeździć samochodem po mieście. Ewentualnie UBER premium czy jakoś tak

miejska

c klasę


@laminio: xD auta miejskie to A/B/ewentualnie C segment. C
  • Odpowiedz
  • 11
@lewaq3000 a co to za różnica za ile masz fure czy jest za 100k czy 200k nikt nie powinien jej niszczyć pozatym nawet pomijając kasę niektórzy lubią mieć ładny lakier i może to być nawet polo czemu miał by być porysowany? C klasa to bardziej miejskie auto niż na trasę
  • Odpowiedz